Fiú Baba, Rongybaba, Játékbaba -Samu

Boltomban mindent természetes eredetű, részben pedig újrahasznosított ill. organikus alapanyagokból készítek a környezetbarát és egyedi...

kézműves termék, készítette: poppydolls
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamut vászon, gyapjú filc, gyapjú töltőanyag, pamut hímzőcérna, pamut vlies
technika: újrahasznosított alapanyagból készült termékek, varrás

Fiú Baba, Rongybaba, Játékbaba -Samu

Fiú Baba, Rongybaba, Játékbaba -Samu leírása

Boltomban mindent természetes eredetű, részben pedig újrahasznosított ill. organikus alapanyagokból készítek a környezetbarát és egyedi minőségért. Szintetikus alapanyagokat egyáltalán nem használok. ( Lásd bővebben a felhasznált anyagok listáját.)

Samu egy mosolygós fiú baba aki kedves barát lesz vagy vidám útitárs.

A babáról:
>Samu 32 cm magas.
>Gondos kézi munkával készített, kézzel hímzett részletekben gazdag.
>A babák végtagjait és testét finom kártolt gyapjúval töltöttem. A baba inkább "keményre" van tömve, nem kifejezetten puha.
>A baba haja 100% gyapjú filcből készült.
> A baba készitése sorén csak pamut anyagokat használtam.
>Nagyon tartós, pamut vliessel megerősítettem az egész testét, így formáját is jobban tartja.

TISZTÍTÁS: >Langyos vízzel és tisztítószerrel dörzsölve felületi folttisztítást javaslok.

Miért BIO? Olvass többet boltom profiloldalán az organikus, non-toxikus anyagok fontosságáról gyermekeink számára.

További kérdéseiddel fordulj hozzám bizalommal.

Fiú Baba, Rongybaba, Játékbaba -Samu jellemzői

kézműves termék, készítette: poppydolls

színek

termékkód
3595154

feltöltve
2019. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fiú Baba, Rongybaba, Játékbaba -Samu szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postán Maradó Csomag 695 Ft 695 Ft

Fiú Baba, Rongybaba, Játékbaba -Samu alkotója: poppydolls

poppydolls
Wiesner Eszter vagyok, 4 éve foglalkozom kézműves játékok készítésével. 4 évig éltem Amerikában, ott születtek a gyerekeim is. Első boltomat ott nyitottam meg, és a megrendelőim igényeihez igazodva fejlesztettem ki organikus babakollekciómat. Az évek alatt felkutattam a legjobb anyaglelőhelyeket, és beszereztem a legszebb minőségű alapanyagokat. Idén tavasszal ezekkel megpakolva tértem haza Magyarországra. Mostantól innen küldöm szét a világba a babáimat, és azt szeretném, hogy itthon is minél több gyerekhez eljussanak a mérgező anyagoktól mentes, környezetbarát játékaim.
A tervezés során az alapanyagok kiválasztása mellett nagy hangsúlyt fektetek a dizájnra is. Véleményem szerint nagyon fontos, hogy az ipari tömegtermelés tárgyai helyett emberközelibb, kézműves minőséggel vegyük körbe gyermekeinket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: