Különleges, márványozási technikával (ebru) készült 100 % ponge selyemsál 180X45 cm, fésült mmintával. Finom, nőies viselet, teljesen e...

kézműves termék, készítette: szklaris
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: selyem, selyemfesték, guárliszt, ökörepe
technika: mindenmás, selyemfestés

selyemstóla

selyemstóla leírása

Különleges, márványozási technikával (ebru) készült 100 % ponge selyemsál 180X45 cm, fésült mmintával.
Finom, nőies viselet, teljesen egyedi!
Tudomásom szerint csak én készítek ilyeneket Magyarországon!

Javaslom, hogy válaszd az átutalást, mert a postai utánvéttel küldött termék postaköltsége jóval magasabb!

selyemstóla jellemzői

kézműves termék, készítette: szklaris

színek

termékkód
3191170

feltöltve
2019. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

selyemstóla szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 700 Ft

selyemstóla alkotója: szklaris

szklaris
Szakmári Klára vagyok, könyvtáros-tanár a hivatásom, hobbim a papírmárványozás. Mindig foglalkoztam kézműves dolgokkal, kerámiáztam, kézimunkáztam, varrtam, sokféle technikát kipróbáltam. Könyvtárosként találkoztam régi könyvekkel, melyek lenyűgöztek fizikai szépségükkel is. Sokszor láttam papírmárványt, de nem tudtam, hogyan készül. 1999 nyarán Diszelben részt vettem egy papírmárványozó műhely munkájában, ott tanultam meg a technikát Várnagy Irmától és Virginia Passagliatól (Svájc).Ettől fogva készítek márványozott papírokat. 2001. októberében részt vettem Salin Elhan török ebruművész kurzusán, ahol a tradicionális technikával, anyagokkal és mintákkal ismerkedhettem meg. Először temperával dolgoztam, aztán földekből nyert pigmentekkel, majd selyemfestékkel, papírra. 2004-től selyemre is alkalmazom a márványozást, készítek kendőket és stólákat.
Munkám során készítek hagyományos mintákat és komponálok képeket. Az elkészült papírokból képeslap, levélpapír, boríték, ajándékzacskó készülhet. Bevonhatók vele dossziék, dobozok és beköthetők könyvek.
Több egyéni és csoportos kiállításom volt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: