Különleges, rózsaszín szemű, Brigi baba!

Szia! Eredetileg Brigi baba vagyok, de Te adj nekem olyan nevet, amilyet szeretnél! Kb. 40-43 cm magas vagyok, bőröm bézs színű, fin...

kézműves termék, készítette: ladyb
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: polár, pamutjersey, rugalmas passzé, himzőfonal, párnatöltet, szélgumi, csipke
technika: baba-és bábkészítés, hímzés

Különleges, rózsaszín szemű, Brigi baba!

Különleges, rózsaszín szemű, Brigi baba! leírása

Szia! Eredetileg Brigi baba vagyok, de Te adj nekem olyan nevet, amilyet szeretnél!

Kb. 40-43 cm magas vagyok, bőröm bézs színű, finom, puha polár anyagból készült, testemet belül mosógépben is mosható párnatöltet hozza megfelelő formába.
Kezem, lábam hajlított, mint a csecsemőké, hajam nincs de ezt egy bohókás sapival ügyesen leplezem. :)
Köldököm, mosolygós szám, és csillag szemem kézzel hímzett. Testem belül géppel duplán varrott, orrocskám és fejem szintén kézi varrással kerül a helyére.

Eredetileg lány babának készültem, de létezik belőlem fiúsított változat is, bár ez a testemen nem látszik, csak a ruháimon. :)

Alapesetben nincs rajtam semmi balesetveszélyes dolog, ezért Ladyb főleg első babának szánt 1 év körüli kislánykák számára, mert jól bírom a gyűrődést! Öltöztethető vagyok, és ruhatáram bővíthető...
Lehet rendelni belőlem részletesebb kidolgozott (kar, láb) példányt is nagyobbacskáknak. Sőt, létezik belőlem Nagy Brigi változat is, akinek a bőre rózsaszín és egy kicsit hűvösebb, mint az enyém. :) (Lásd a kezdőoldal fotóját.)

Alapruhatár, ami rajtam lesz, amikor megvásárolsz engem! :)

Lány:
1 db fehér, rövid szárú, pamut bugyi,
1 db fehér, rövid ujjú pamut blúz,
1 db rózsaszín polár kötényruha,
1 db rózsaszín sapka.

Fiú:
1 db fehér, rövid ujjú pamut póló,
1 db világoskék polár kertésznadrág ,
1 db világoskék sapka.

Különleges, rózsaszín szemű, Brigi baba! jellemzői

kézműves termék, készítette: ladyb

termékkód
2706342

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Különleges, rózsaszín szemű, Brigi baba! szállítása

Kedves Vásárlóm!

Babáimra 100%-s garanciát vállalok. Az eddigi tapasztalatok alapján a baba strapabíró, 40 fokon jól tűri a mosást, alaktartó, mosás után gyorsan szárad!!! Szárítógépbe ne tedd! :)
A bébiruhák anyaga szintén kiváló, színét nem ereszti, zsugorodása elhanyagolható, 40 fokon mosható, elasztán tartalma miatt szárítógépbe ne tedd!

Ha mégsem tetszik, amit választottál, 8 napon belül kicserélem, de a csere postaköltsége a te pénztárcádat terheli!

14 napon belül elállhatsz a vásárlástól, de ha már megkaptad, a visszaküldés költsége is a tiéd!
Ebben az esetben kérnék bankszámlaszámot a visszautaláshoz!

Készleten lévő terméket 3 napon belül postázok, illetve személyesen átvehető Budapesten a III. vagy a XIII. kerületben.

A vevő egyéni kívánságára készült és/vagy megrendelt termékek:
Baba: 10 nap alatt készül el, utána postázom.
Babaruha vagy korabébi ruha : 5 nap alatt készül el/ db, utána postázom.

Egyéni kívánságra készült terméket nem áll módomban kicserélni, hiszen az a te kívánságod szerint készítettem el!

15 000 Ft feletti vásárlás esetén a szállítás belföldre ingyenes!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 750 Ft 1 750 Ft

Különleges, rózsaszín szemű, Brigi baba! alkotója: ladyb

ladyb
Öt gyermekes anyuka és még aktívan dolgozó gyógypedagógus vagyok. Gyermekeim - egy kivételével (a legkisebb még középiskolás) - már felnőttek, pár éve kirepültek a családi fészekből... Azóta szabadidőmet azzal töltöm, amit gyermekkorom óta szeretek csinálni, szabok - varrok, a családomnak és mostmár mások örömére is!

Pár éve textilbabákat kezdtem varrni, sok kísérletezés után végül megszületett Brigi baba! Kolléganőim unszolására kezdtem el többet is varrni belőle, mert az első öt darabnak hamar kisgazdája lett! Később saját ruhatárat is terveztem, szerkesztettem neki, amiket kiváló minőségű anyagokból meg is varrtam. Brigi baba ruháin kívül találhattok ezeken az oldalakon más márkájú (pl. chou-chou 48 cm, baby annabelle 46 cm, baby born 43 cm, cpk 40 cm) babákra való babaruhákat is! Fiús és lányos változatban, ami ugyanolyan magas, de másféle csecsemő alkatú babákra is illik.

Brigi baba anyaga: bézs színű polár, töltete szintetikus párnatöltet. (Így mosógépben is mosható, alakja nem változik.) A baba belseje géppel duplán varrott, az arc kialakítása kézi hímzéssel történik, ezért nincs két egyforma baba!
A baba köldöke is kidolgozott és a talpa is kézzel varrott!

A babaruhák anyaga jó minőségű ,100% pamutvászon, ritkán pa-pe vászon, I. osztályú pamutjersey, bolyhos futter kelme, elasztikus passzé és polár anyag. (Ezekből a bőrbarát anyagokból készülnek a valódi csecsemőruhák is! :) )
A baba és a bébiruhácskák interlockkal varrottak, zárásuk tépőzárral vagy patenttal történik. A bébiruhákon speciális puha tépőzár van.

2019 November elején indultam el Korella márkanéven, a speciálisan varrott koraszülött bébiruháimmal, melynek készítését egyelőre megrendelésre vállalom, 42-46-50-s méretben. Kezdetnek vidám mintás kisnadrágokat készítek német designer pamut-elasztán tartalmú hurkolt anyagból, mely bőrbarát ökopamut minősítéssel rendelkezik. Hamarosan lesznek készen vásárolható darabok is belőle! Tervezem teljes alapruhatár tervezését és készítését koraszülött bébik részére! (Body, blúz-póló, sapka, talpas nadrág, száras tipegő lesz még...)

Szeretettel várom az érdeklődőket és a vásárlókat! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: