natúr fa szív (hit, remény, szeretet vagy kívánságod szerinti felirattal)

A 8x10 cm-es fából készült szívet (mely 3 mm vastag) lakkoztam. Egyik oldalát fehér pamutcsipkével és 5x3 cm-es natúr lakkozott fa szív...

kézműves termék, készítette: CsibeCsecsebecse
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fa, pamutcsipke, raffia, lakk
technika: festett tárgyak

natúr fa szív (hit, remény, szeretet vagy kívánságod szerinti felirattal)

natúr fa szív (hit, remény, szeretet vagy kívánságod szerinti felirattal) leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A 8x10 cm-es fából készült szívet (mely 3 mm vastag) lakkoztam. Egyik oldalát fehér pamutcsipkével és 5x3 cm-es natúr lakkozott fa szívvel díszítettem, másik oldalát feliratoztam. Raffiával masniztam.
A fotókon a termék mindkét oldalát látod egyszerre. Természetesen ha igényled, más felirattal, névvel, dátummal is szívesen elkészítem.
Kedves ajándék lehet névnapra, születésnapra, évfordulóra, esküvődön ültetőkártyaként és köszönő ajándékként is funkcionálhat egyszerre:)
"Buborékos" borítékban postázom az aktuális postai díjszabás szerint. (sima levélként 150,- Ft; elsőbbségiként 200,- Ft; ajánlva +280,- Ft)

Az ár 2 darab termékre vonatkozik. (Súlya 12 gramm / db).

Köszönöm hogy időt szakítottál rám, további szép Napot kívánok Neked:)

Személyes átvételi lehetőséged van Szilsárkányban, Csornán és Kapuváron hetente, Győrben havonta.

natúr fa szív (hit, remény, szeretet vagy kívánságod szerinti felirattal) jellemzői

kézműves termék, készítette: CsibeCsecsebecse
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2706706

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

natúr fa szív (hit, remény, szeretet vagy kívánságod szerinti felirattal) szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

natúr fa szív (hit, remény, szeretet vagy kívánságod szerinti felirattal) alkotója: CsibeCsecsebecse

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: