Angyalkás kép (hátoldalán legyen csodás napod, vagy az általad kért felirattal)

Falapocból készítettem a 15x15 cm-es képet. Elejét szalvétatechnika alkalmazásával díszítettem, hátulját akrillal festettem, majd felir...

kézműves termék, készítette: CsibeCsecsebecse
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: falapoc, pamutcsipke, szaténszalag, félgyöngy, szalvéta, dekupázsragasztó, akrilfesték, lakk
technika: decoupage, transzfer és szalvétatechnika, festett tárgyak

Angyalkás kép (hátoldalán legyen csodás napod, vagy az általad kért felirattal)

Angyalkás kép (hátoldalán legyen csodás napod, vagy az általad kért felirattal) leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Falapocból készítettem a 15x15 cm-es képet. Elejét szalvétatechnika alkalmazásával díszítettem, hátulját akrillal festettem, majd feliratoztam. Mindkét oldalt lakkoztam. Fél cm széles szaténszalaggal masniztam, fehér félgyönggyel és pamutcsipkével díszítettem.

Természetesen számodra kedves felirattal, névvel, dátummal, vagy mindkét oldalán képpel is elkészítem. Ajándékozhatod névnapra, születésnapra, évfordulóra, vagy "csak úgy" ünnepekre, akár képeslap helyett is:)

Az ár 1 db termékre vonatkozik. (súlya kb. 50 g)

"Buborékos" borítékban postázom az aktuális postai díjszabás szerint. (sima levélként 225,- Ft; elsőbbségiként 280,- Ft; ajánlottként +280,- Ft).

Köszönöm hogy időt szakítottál rám, további szép Napot kívánok Neked:)

Személyes átvételi lehetőséged van Szilsárkányban, Csornán és Kapuváron hetente, Győrben havonta.

Angyalkás kép (hátoldalán legyen csodás napod, vagy az általad kért felirattal) jellemzői

kézműves termék, készítette: CsibeCsecsebecse

termékkód
2706728

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Angyalkás kép (hátoldalán legyen csodás napod, vagy az általad kért felirattal) szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Angyalkás kép (hátoldalán legyen csodás napod, vagy az általad kért felirattal) alkotója: CsibeCsecsebecse

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek