Levendula mintás Lampiongyertya Gyertya mindamellett hogy csodás dísz, varázslatos fényt is ad a környezetének. A Lampion gyertyát fe...

kézműves termék, készítette: lampiongyertya
rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: paraffin, fa, szalvéta, celofán, karton
technika: gyertya-, mécseskészítés

Bouquet de lavandeLampiongyertya

Bouquet de lavandeLampiongyertya leírása

Levendula mintás Lampiongyertya

Gyertya mindamellett hogy csodás dísz, varázslatos fényt is ad a környezetének.

A Lampion gyertyát fel lehet használni újra és újra, anélkül, hogy megolvadna vagy elvesztené az eredeti formáját. A közepében égő teamécses biztonságosan alkalmazható és folyamatos égetés esetén 4 órán keresztül árasztja a hangulatfényét.

Különleges kialakítása létrehoz egy különleges ragyogást, amit a képek/minták még tovább fokoznak.

A Lampion gyertya biztonságosan alkalmazható, így biztosítja a meleg és bensőséges hangulatot. Belsejében egy teamécses ég.

A gyertyavázat paraffinból öntöm.
Mérete: 10cm*12cm
A gyertya alatt fából készült talp van, így nincs szükség egyéb alátétre.

A Lampion gyertya fénye csodásan átvilágítja a kedvenc mintáját és a helyiséget betölti a gyertyaláng varázsa.

Bouquet de lavandeLampiongyertya jellemzői

kézműves termék, készítette: lampiongyertya
anyag/összetevő

színek

termékkód
3394080

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bouquet de lavandeLampiongyertya szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 900 Ft 900 Ft
Személyes átvétel a III. kerületben 0 Ft 0 Ft

Bouquet de lavandeLampiongyertya alkotója: lampiongyertya

A Lampiongyertyával egy álom válik valóra!

Az élet sodorta elém a Lampiongyertya készítésének lehetőségét.
A kreatív és harmonikus megjelenésébe lettem szerelmes az első pillanattól kezdve és már akkor tudtam, hogy ez a kisugárzása a világot szebbé tudja tenni.

2009-ben volt, hogy az első darabok elkészítését követő pozitív visszajelzéseket megkaptam, elindítottam a Lampiongyertya gyártását.

Hittem a Lampiongyertya különlegességében, egyediségében, a szelíd gyertyafényében és mertem nagyot álmodni.

Megálmodás után jött a cselekvés ideje, felkutattam a legjobb alapanyagokat, eszközöket, képeket, szalvétákat, és a saját konyhámban kezdtem el dolgozni. A következő években sokat tanulva kidolgoztam a technikát és saját műhelyt létrehozva már bátran kerestem magánvásárlóimat és viszonteladói partnereimet.

2009 óta több ezer lakásban díszeleg és teszi meghittebbé, hangulatosabbá a nappalikat, teraszokat, hálószobákat a saját készítésű lampiongyertyám.
De az álom még nem ért véget, mert még nagyon sokan nem tudják, milyen hangulatot áraszt magából a gyertyaláng fénye.

2019 januárjában új szervezeti felépítéssel létrehoztuk a Kalászi Gyertya Manufaktúra márkanevet. Mostantól ezzel a megnevezéssel kerülnek ki a gyertyáink a műhelyünkből.

Kellemes nézelődést és könnyű választást kívánok a gyertyáim közül!

Maginyecz Éva

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: