Természetes szárított termésekből / növényekből készített burgundy árnyalatú kopogtató, középen "Home " feliratú fából készült szívecsk...

kézműves termék, készítette: thefifthseason
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: szalmaalap, zsákvászon, termések
technika: virágkötés

Burgundi ajtódísz / kopogtató

Burgundi ajtódísz / kopogtató leírása

Természetes szárított termésekből / növényekből készített burgundy árnyalatú kopogtató, középen "Home " feliratú fából készült szívecskével. "Éljen a burgundy" jeligére.

A kopogtatót szalmaalapra készítem, melyet gondosan zsákvászonnal vonok be, majd díszítem különböző termésekkel, szárított növényekkel.

Szuper ajándékötlet lakásavatóra / háztűznézőbe, szülinapra, névnapra, vagy csak úgy meglepinek! :)

A szárított kopogtatók nagy előnye, hogy időtállóak, így akár folyamatosan is kint lehet az ajtódon, vagy jövőre újra előveheted.

Átmérő: kb.20 cm

A termék kültéri ajtóra is használható, azonban az erős napsugárzás hatására a színe fakulhat.

A terméket gondosan csomgolva, pufifóliával bélelt dobozban adom át, melynek a költségét az ár tartalmazza.

FONTOS! - A termékeket minden héten csütörtökön/ pénteken tudom postázni, illetve személyesen átadni Budapesten.
Amennyiben sürgős a szállítás kérlek vedd fel velem a kapcsolatot és egyeztessünk a leghamarabbi időpontról.

Burgundi ajtódísz / kopogtató jellemzői

kézműves termék, készítette: thefifthseason
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2911685

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Burgundi ajtódísz / kopogtató szállítása

A megvásárolt termékeket személyesen Budapesten lehet átvenni.

Szállítás a FOXPOST, POSTA és futárszolgálatok igénybevételével lehetséges.
Mivel a termékek különböző súlyúak, ezért pontos összeget csak konkrét termékre tudok mondani. Ezzel kapcsolatban vedd fel velem a kapcsolatot emailben, itt a meska.hu-n.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 600 Ft 3 200 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 800 Ft 3 600 Ft

Burgundi ajtódísz / kopogtató alkotója: thefifthseason

thefifthseason
Kedves Látogató!

Dia vagyok, könyvelői főállásom mellett vállalkozóként virágkötészettel foglalkozom.

Mindig is szükségét éreztem, hogy valami kreatívat csináljak és lassan 2 éve rátaláltam a nagy szerelemre, a virágkötészetre. Ha ezzel foglalkozok nem számít semmi más, teljesen flow-ban vagyok, csak én és az alkotásom...

A virágkötészetről mindenkinek a sok szép, illatos virág jut eszébe és a szép csokrok, de a színfalak mögött ez kemény fizikai munka, sok ragasztópisztolyos megégetett ujjal, egyedi dekorációk felkutatásával és sok sok szervezéssel. És mégis, ha ezt csinálom megszűnik körülöttem a világ és ha a kész alkotásomra ránézek és azt gondolom, hogy annyira jó lett, hogy nem akarom odaadni senkinek, akkor tudom, hogy tetszeni fog Neked, kedves Vásárlónak.

Az a megelégedettség, öröm és pozitív visszajelzés, amit az átadáskor és a megajándékozottaktól kapok olyan energiát ad, amitől a kreativitásom újabb és újabb lendületet kap.

Szeretek különböző, új irányzatokat kipróbálni, szeretem ha a vásárló olyan merész színkombinációt szeretne, amit eddig még nem készítettem, vagy más stílust céloz meg, mert ezáltal fejlődök és újabb szerelmek születnek.

Az alkotás közben sokat gondolok a megrendelőre / a megajándékozottra és így egy hullámhosszra kerülök az alkotással, a végeredmény pedig egy személyre szabott szívvel-lélekkel készített kompozíció lesz.

Nézd meg a termékeimet és ha megtetszik valamelyik, akkor vedd fel velem a kapcsolatot, mondd el hogy kinek szeretnéd, milyen alkalomra, milyen színvilágban, a többit pedig bízd rám! :)

Köszönöm, hogy meglátogattad az oldalam!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: