A 3 db virág és a 2 bimbó harisnya és drót felhasználásával készült. A kaspót újságpapírból fontam, majd lakkoztam. Nedves ruhával tisz...

kézműves termék, készítette: KicsikeDesign
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: harisnya, drót, papír, lakk
technika: papírművészet, virágkötés

Mini orchidea

Mini orchidea leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A 3 db virág és a 2 bimbó harisnya és drót felhasználásával készült. A kaspót újságpapírból fontam, majd lakkoztam. Nedves ruhával tisztítható.
Magassága kb. 25 cm
Kérésre a kaspót és az orchideát is el tudom készíteni más színben. Felár ellenében a virág és a bimbó száma növelhető.
Tökéletes ajándék lehet névnapra, születésnapra vagy bármilyen más alkalomra.

Mini orchidea jellemzői

kézműves termék, készítette: KicsikeDesign
anyag/összetevő

termékkód
3595949

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mini orchidea szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 2 500 Ft

Mini orchidea alkotója: KicsikeDesign

KicsikeDesign
Viki vagyok, a Kicsike Design megálmodója.

Néhány éve találkoztam a papírfonással, amibe azonnal beleszerettem. Tetszett a gondolat, hogy a kidobásra ítélt papírból valami újat és hasznosat lehet alkotni. Ez vezetett el először a papírból készült kosarak, majd a virágok és később megannyi más elkészítéséhez. Miután a lakásban már alig maradt hely, és az egész családot is megajándékoztam, megfogalmazódott bennem, hogy másokhoz is eljuttathatnám az alkotásaimat, és azt is, amit mondani szeretnék velük.

Mert az újrahasznosított anyagokból készített dísztárgyakra nem csak azért szeretek ránézni, mert szépek. Ezek az apróságok minden nap emlékeztetnek arra, hogy én is hozzájárulhatok a szemét mennyiségének csökkentéséhez, a fenntarthatósághoz. Ez az a kicsike, amit szeretnék hozzátenni a világhoz.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: