A vintage stílus kedvelőinek készítettem ezt a kopogtatót. Natúr,barnával antikolt kerámia,csak a színes részeket mázaztam. Mivel natúr...

kézműves termék, készítette: ekszerkeramia
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kerámia
technika: kerámia

Home

Home leírása

A vintage stílus kedvelőinek készítettem ezt a kopogtatót. Natúr,barnával antikolt kerámia,csak a színes részeket mázaztam.
Mivel natúr kerámia, színe idővel változik,tovább antikolódik.Ettől még izgalmasabb felület jön létre.
A tábla mérete:22,5 x11 cm.

Home jellemzői

kézműves termék, készítette: ekszerkeramia
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3596101

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Home szállítása

10000 Ft feletti vásárlásnál INGYEN POSTÁZOK. A vásárlás előrefizetéssel történik.Ha megérkezik az utalás, legkésőbb másnap postázom a vásárolt terméket.Küldhetem a terméket posta csomagautomatába,ennek díja 890 Ft. A posta honlapján tudod megnézni mely településeken van csomagautomata.Másik lehetőség: Vaterafutár MPL postapontra ennek díja 1210 Ft. Gyakorlatilag postán maradó,( PostaPont) vagy kérhető MOL/COOP PostaPontokra is.a díj szintén 1210 Ft. A választható Postapontokat a vaterafutár oldalán tudod megnézni MPL vaterafutár házhoz szállítva 1400 Ft. A csomag érkezése előtt Emailt kapsz a kézbesítés időpontjáról..KÖZÖS POSTÁZÁSI lehetőség VintageGarden kézművessel. KÉT BOLT 1 POSTAKÖLTSÉG!! :)

A VÁSÁRLÁS CSAK ELŐREUTALÁSSAL TÖRTÉNIK

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 670 Ft 1 670 Ft
Posta csomagautomata 890 Ft 890 Ft
MPL vaterafutár PostaPontra 1 210 Ft 1 210 Ft
MPL vaterafutár házhozszállítással 1 400 Ft 1 400 Ft
10000 Ft feletti vásárlásnál ,előreutalással 0 Ft 0 Ft

Home alkotója: ekszerkeramia

ekszerkeramia
Életünk jelentős része rohanás,napi rutin.
Dolgok amiket el kell intéznünk,problémák,amiket meg kell oldanunk.
Legyen az otthonunk egy nyugodt sziget,ahol megpihenhetünk,ahol feltöltődhetünk.
Ehhez szeretnék hozzájárulni egy-egy szép tárggyal,amire jó ránézni,amit jó kézbe venni.
Érezd magad otthon.
Judit

-

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: