Kutyamániás?? Akkor neked való ez a jópofa táblakép, melyet kérhetsz, más fajtájú kutyus nevével, fajtájával, vagy akár a szöveget is t...

kézműves termék, készítette: ilredesign
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: farost, festek
technika: festett tárgyak

Kutyamániás, mopsz kutyás tábla

Kutyamániás, mopsz kutyás tábla leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Kutyamániás??
Akkor neked való ez a jópofa táblakép, melyet kérhetsz, más fajtájú kutyus nevével, fajtájával, vagy akár a szöveget is tervezd meg te.
Én megvalósítom!!:)
A kép festett fa alapra, kézzel festett, a szöveg transzferált technikával készült.
Mérete: 24*32cm.
Akasztóval ellátva.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Kutyamániás, mopsz kutyás tábla jellemzői

kézműves termék, készítette: ilredesign
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3015643

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kutyamániás, mopsz kutyás tábla szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Kutyamániás, mopsz kutyás tábla alkotója: ilredesign

ilredesign
Üdvözöllek a boltomban!

A kreatív szinonimáinál találtam: leleményes, élénk képzeletű, találékony, fantáziadús, ötletes, alkotó szellemű, eszes, ötletgazdag, tehetséges..
Igen, ez vagyok, Király Kitti, kreatív, rajztanár, műkörömépítő, nail artist szakoktató,sminkes, és varrónő.
Hiszem, hogy sosem késő újat tanulni, hogy csak rajtunk múlik megtaláljuk-e azt a munkát ami örömet okoz. Én megtaláltam, és bízom benne, hogy te is megtalálod itt,a termékeink között az örömet amit általuk adhatok.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: