Bronz - rózsaszín gyöngyhímzett ásvány medál

Ezt az egyedi medált téglalap formájú ásványból gyöngyhímzéssel készítettem. A medálhoz továbbá japán és cseh gyöngyöket használtam fel...

kézműves termék, készítette: plinda
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: ásvány, gyöngyök, lánc
technika: ékszerkészítés, hímzés

Bronz - rózsaszín gyöngyhímzett ásvány medál

Bronz - rózsaszín gyöngyhímzett ásvány medál leírása

Ezt az egyedi medált téglalap formájú ásványból gyöngyhímzéssel készítettem. A medálhoz továbbá japán és cseh gyöngyöket használtam fel.
A medál hossza akasztóval 7 cm. Szélessége: 5 cm. Lánc hossza: 60 cm.
Ajéndék csomágolás elérhető. Kérlek irj ha ezt az opciót választanád.
Kérésre egyedi méretű és színű medált is készítek. Ennek átfutási ideje 1-3 nap.

Bronz - rózsaszín gyöngyhímzett ásvány medál jellemzői

kézműves termék, készítette: plinda
anyag/összetevő

színek

termékkód
3395187

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bronz - rózsaszín gyöngyhímzett ásvány medál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 500 Ft 700 Ft

Bronz - rózsaszín gyöngyhímzett ásvány medál alkotója: plinda

plinda
A kézműveskedés családunkban hosszú tradíciónak örvend. Én is próbálom tovább vinni ezt a hagyományt. A gyöngyfűzéssel öt évvel ezelőtt találkoztam egy tanfolyamon. Szerelem volt első látásra, azóta is ezzel foglalkozom. Ékszereim készítéséhez különböző technikákat használok fel: gyöngyfűzést, gyöngyhímzést, japán fonást (kumihimo-t), horgolást és sujtást. Mindegyik technika közel áll szívemhez, választani nem tudnék egy kedvencet. A felhasznált alapanyagok skálája úgyszintén széles. A japán Miyuki és Toho gyöngyök biztosítják az ékszerek egységességét, a cseh üveggyöngyök fényessége tökéletes kiegészítők. A Swarovski kristály csillogása járul hozzá az ékszerek pompájához. Az ásványok szépségét kiegészítik a hozzájuk fűződő misztikum. A fém kiegészítők peddig tovább tökéletesítik az ékszer összhatását. Az általunk viselt ékszerek szépítenek minket és egyben ezzel fejezzük ki önmagunk egyediségét is. Remélem, hogy te is megtalálod boltomban a hozzád illő ékszert amely mindezt kifejezi.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: