Ezt az egyedi medált csepp formájú ásványból gyöngyhímzéssel készítettem. A medálhoz továbbá japán és cseh gyöngyöket használtam fel. ...

kézműves termék, készítette: plinda
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: ásvány, gyöngyök, lánc
technika: ékszerkészítés, hímzés

Beige gyöngyhímzett ásvány medál

Beige gyöngyhímzett ásvány medál leírása

Ezt az egyedi medált csepp formájú ásványból gyöngyhímzéssel készítettem. A medálhoz továbbá japán és cseh gyöngyöket használtam fel.
A medál hossza akasztóval 6.5 cm. Szélessége: 4 cm. Lánc hossza: 60 cm.
Ajéndék csomágolás elérhető. Kérlek irj ha ezt az opciót választanád.
Kérésre egyedi méretű és színű medált is készítek. Ennek átfutási ideje 1-3 nap.

Beige gyöngyhímzett ásvány medál jellemzői

kézműves termék, készítette: plinda
anyag/összetevő

színek

termékkód
3395168

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Beige gyöngyhímzett ásvány medál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 500 Ft 700 Ft

Beige gyöngyhímzett ásvány medál alkotója: plinda

plinda
A kézműveskedés családunkban hosszú tradíciónak örvend. Én is próbálom tovább vinni ezt a hagyományt. A gyöngyfűzéssel öt évvel ezelőtt találkoztam egy tanfolyamon. Szerelem volt első látásra, azóta is ezzel foglalkozom. Ékszereim készítéséhez különböző technikákat használok fel: gyöngyfűzést, gyöngyhímzést, japán fonást (kumihimo-t), horgolást és sujtást. Mindegyik technika közel áll szívemhez, választani nem tudnék egy kedvencet. A felhasznált alapanyagok skálája úgyszintén széles. A japán Miyuki és Toho gyöngyök biztosítják az ékszerek egységességét, a cseh üveggyöngyök fényessége tökéletes kiegészítők. A Swarovski kristály csillogása járul hozzá az ékszerek pompájához. Az ásványok szépségét kiegészítik a hozzájuk fűződő misztikum. A fém kiegészítők peddig tovább tökéletesítik az ékszer összhatását. Az általunk viselt ékszerek szépítenek minket és egyben ezzel fejezzük ki önmagunk egyediségét is. Remélem, hogy te is megtalálod boltomban a hozzád illő ékszert amely mindezt kifejezi.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: