Tilda karácsonyi angyal piros-fehér pöttyös ruhában. Ajándékba, lakásdekorációként - asztaldísznek, polcra téve...

Az ár 1db babát tartalmaz. Más színekben is készítem, lsd. kiegészítő képeket! Megjegyzésbe beírhatod, melyikkel kéred. Hajszínt, kiegé...

kézműves termék, készítette: Varrazslat
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamutvászon, akrilfesték, műszálgolyó, gyapjú, csipke, fém
technika: baba-és bábkészítés, varrás

Tilda karácsonyi angyal piros-fehér pöttyös ruhában. Ajándékba, lakásdekorációként - asztaldísznek, polcra téve...

Tilda karácsonyi angyal piros-fehér pöttyös ruhában. Ajándékba, lakásdekorációként - asztaldísznek, polcra téve... leírása

Az ár 1db babát tartalmaz. Más színekben is készítem, lsd. kiegészítő képeket! Megjegyzésbe beírhatod, melyikkel kéred. Hajszínt, kiegészítőt is választhatsz (korcsolya, csengettyű)!

Klasszikus Tilda angyal kedves piros-fehér pöttyös pamutvászon összeállításban csipkékkel, angyalszárnnyal. Kezében karácsonyi csengettyű. Világos gyapjú haja kedves fonott copfba fogva. Más karácsonyi angyallal, vagy angyalpárral együtt is megvásárolható, lsd. terméklistámban.

A karácsonyi időszakra való tekintettel 12.11-n tudjátok utoljára leadni megrendeléseiteket, ezután bezárom a boltomat egészen januárig. Kérlek benneteket, eddig juttassátok el hozzám igényeiteket, melyeket legkésőbb 12.16-n fogok feladni. Ez azonban sajnos nem garancia arra, hogy karácsonyig meg is kapjátok őket, a feladás után ez már a szállító cégen múlik.

Babáim tökéletes ajándékok lakásdekorációként, játékként, mert:
- kreatívak és kedvesek, helyesek
- állatszőr- és füstmentes környezetben készítem őket, töltőanyaguk nem allergizál
- teljesen kézzel készülő egyedi tárgyak, egyedi kötés-, hímzés- és horgolásminták alapján
- készek az ajándékozásra: ajándékcsomagolásban érkeznek kis ajándékkártya kísérővel
- magas minőségű alapanyagok felhasználásával készülnek

Töltete: 100 % poliészter szilikonizált antiallergén, antisztatikus habosított golyócskák, mely plüssjátékok jó minőségű töltőanyaga.

Mérete: 50cm magas.

Babáim többsége készen van, 1-2 munkanapon belül tudom szállítani. Bármilyen szállítás megoldható, a szállítási árak csak irányadók, a pontos és aktuális postai/futárszolgálat díját feladáskor tudom megadni.

Tárgyaim minden részét kézzel varrom, kézzel festem nagy odafigyeléssel a részletekre, prémium minőségű (többnyire) külföldről beszerzett, gondosan összeválogatott alapanyagokból. Állatszőr- és füstmentes környezetben, teljesen kézzel készülő egyedi tárgyak, egyedi kötés-, hímzés- és horgolásminták alapján, személyes használatra.

Nézz körül bátran, folyamatosan alkotok és igyekszem feltöltögetni, várlak vissza szeretettel!

Tilda karácsonyi angyal piros-fehér pöttyös ruhában. Ajándékba, lakásdekorációként - asztaldísznek, polcra téve... jellemzői

kézműves termék, készítette: Varrazslat

színek

termékkód
3526053

feltöltve
2019. december 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tilda karácsonyi angyal piros-fehér pöttyös ruhában. Ajándékba, lakásdekorációként - asztaldísznek, polcra téve... szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Foxpost automatába 999 Ft 999 Ft
Foxpost házhoz 1 790 Ft 1 790 Ft

Tilda karácsonyi angyal piros-fehér pöttyös ruhában. Ajándékba, lakásdekorációként - asztaldísznek, polcra téve... alkotója: Varrazslat

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: