Süthető gyurmával díszített kanál készült zenerajongóknak. Ideális ajándék lehet ének tanárnőnek, énektanárnak. A teáskanál mérete 15 ...

kézműves termék, készítette: KreativAprosagok
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: süthető gyurma
technika: gyurma

Hangjegyes kanál

Hangjegyes kanál leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Süthető gyurmával díszített kanál készült zenerajongóknak. Ideális ajándék lehet ének tanárnőnek, énektanárnak.

A teáskanál mérete 15 cm.

A kanál mosogatógépben nem mosható.

Hangjegyes kanál jellemzői

kézműves termék, készítette: KreativAprosagok
anyag/összetevő

technika

termékkód
3501501

feltöltve
2019. december 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hangjegyes kanál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 335 Ft 335 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 685 Ft 685 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 795 Ft 795 Ft
Foxpost 999 Ft 999 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Hangjegyes kanál alkotója: KreativAprosagok

KreativAprosagok
Kreatív énem elég rég óta az életem része. Esti énidőmet igyekszem minél inkább valami apróság elkészítésével tölteni.

Mielőtt még nem születtek meg a gyermekeim, többnyire ékszereket készítettem, mivel magam is sokszor hordtam. Nagyobbik gyermekem születése után - az egyébként jó étvágyú lányom betegség miatti étvágytalansága - indított el a süthető gyurmából készült kanalak, evőeszközök készítése útján, amikortól kezdve, nem volt megállás.

A lányaim cseperedésével pedig folyamatosan bővül az általam készült apróságok tárháza. Mára a varrás is az életem része lett.

Bízom benne, hogy apróságaim másnak is örömet tudnak okozni.

Ha egyedi elképzelésed van, keress bátran, a lelkesedésemen túl igyekszem a megvalósításban is segítségedre lenni. :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek