A4 méretű falinaptár! Kreatív ajándék kicsinek és nagynak! Mindenkinek, aki szeret színezni. - 12 LAPOS - SPIRÁLOZOTT, felakasztható -...

képzőművész termék, készítette: SzabisCreativeWorld
anyaga: papír
technika: papírművészet, fotó, grafika, rajz, illusztráció

Mandala színező 2020 falinaptár

Mandala színező 2020 falinaptár leírása

A4 méretű falinaptár! Kreatív ajándék kicsinek és nagynak! Mindenkinek, aki szeret színezni.

- 12 LAPOS
- SPIRÁLOZOTT, felakasztható
- magyar NÉVNAPOKKAL, ÜNNEPEKKEL
- havonta más és más mandala SZÍNEZŐVEL

Színezheted filccel, színesceruzával, zsírkrétával, ennek csupán a kreativitásod szab határt!

INGYENES SZÁLLÍTÁSSAL/postázással! :)

Mandala színező 2020 falinaptár jellemzői

Mandala színező 2020 falinaptár szállítása

A szállítást Magyarország területén a Foxpost-tal oldom meg. Az ország területén rengeteg helyen találsz csomagautomatát, ahol kényelmesen, bármikor fel tudod venni a csomagot. De lehetőség van házhozszállításra is. https://www.foxpost.hu/csomagautomata-kereso/

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény utánvéttel 0 Ft 0 Ft
PickPackPontos szállítás utánvéttel 0 Ft 0 Ft

Mandala színező 2020 falinaptár alkotója: SzabisCreativeWorld

SzabisCreativeWorld
Szia! :)

Szabina vagyok és életem az alkotás, rajzolás, a kreativitás.
Egyszemélyben állok a Szabi's Creative World vállalkozás mögött. A rajz már gyerekkorom óta a mindennapjaim fontos része, e nélkül el sem tudom képzelni az életem. Fantasztikus érzés csak úgy alkotni és az már tényleg csak hab a tortán, amikor ezekkel az alkotásokkal kicsiknek és nagyoknak varázsolok mosolyot az arcára. :)

Az elmúlt évek alatt szép lassan rájöttem, hogy a kiadványszerkesztés és a grafikai tervezés áll hozzám a legközelebb és hivatásszerűen is ezekkel akarok foglalkozni. Ma grafikusként dolgozom, mellette pedig rajzolok - digitális, hagyományos technikával egyaránt készítek illusztrációkat vagy éppen a Babaköszöntő posztereimen dolgozom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek