A hegyek biztonságot adnak, a folyó életet. Fontos az emberek számára mind a kettő. Akvarell festmény egy békés hármas hegyről. Méret: ...

kézműves termék, készítette: adamwarg
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: papír, festék
technika: festészet

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

A Három Hegy Folyója

A Három Hegy Folyója leírása

A hegyek biztonságot adnak, a folyó életet. Fontos az emberek számára mind a kettő.
Akvarell festmény egy békés hármas hegyről.
Méret: 30 cm x 40 cm
Az ár KERETEZTETÉSSEL EGYÜTT értendő!
A személyes üzletet jobban preferálom, de postával, futárral is megoldható a dolog, ha túl messze lakunk egymástól! Személyes üzletkötés lehetősége: Eger, Bogács, Mezőkövesd.

A Három Hegy Folyója jellemzői

kézműves termék, készítette: adamwarg
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3604422

feltöltve
2019. december 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

A Három Hegy Folyója szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 2 000 Ft 2 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 500 Ft 2 500 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 250 Ft 2 250 Ft
Foxpost Csomagautomata 1 399 Ft 1 399 Ft

A Három Hegy Folyója alkotója: adamwarg

adamwarg
Szervusztok! Előre leszögezném, hogy introvertált személyiség vagyok, ezért elég nehezen megy nekem ez a rész, bár az egyik legfontosabb része az önreklámnak. Eleve nehezen oldódok fel ismeretlenek közt, munkában ezért is vagyok sokszor faarcú az idegenekkel. Gyerekként nagyon szerettem rajzolni, festeni, később ilyen irányba is tanultam tovább, de az élet úgy hozta, hogy nagyon eltávolodtam a művészetektől. Konkrétan nyolc hosszú évig nem vettem a kezembe ecsetet, vagy ceruzát alkotás céljából. Számítógépen az Adobe-termékcsaláddal és 3DS-Maxal csináltam dolgokat fősuli közben is. Kaptam ajánlatokat munkára, megbízásra, de ezek az "ajánlatok" megmaradtak szavak szintjén, nem lett belőlük semmi komoly dolog. A sok csalódás hatására teljesen felhagytam az alkotással, nem is tudtam elhelyezkedni az eredeti szakmámban.
Festés szempontjából egy bizonyos szinten leragadtam és nem tudtam tovább fejlődni, így mindig irigykedve néztem, hogy a többiek mennyivel jobbak nálam. Mivel nehezen alakítok ki barátságokat, -a munkát és a magánéletet pedig igyekeztem elválasztani- nem akartam másokat azzal zavarni, hogy tippeket, tanácsokat kérek tőlük. Csak azért barátkozni, hogy ebből egy kis ideig előnyt kovácsoljak magamnak, számomra nagyon kellemetlen érzéseket ébreszt, melyeket igyekszem kerülni.
A fordulópont az alkotással kapcsolatos hozzáállásomban az után következett, hogy 2016-ban összejöttem a Kedvesemmel, Eszterrel, aki inspirál és támogat. Ő maga is művész, a legjobbak egyike. Sok mindent tanultam tőle, remélem viszonozni tudom majd neki ezt a további évek alatt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek