Anyukám kapta meg karácsonyi ajándékként ezt a selyemkendőt, amely stílusos kiegészítője lehet bármilyen elegáns öltözéknek. Kiváló se...

kézműves termék, készítette: KykDesign
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: selyemkendő, festék, gutta
technika: selyemfestés, festett tárgyak

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Art Deco - kézzel festett selyemsál

Art Deco - kézzel festett selyemsál leírása

Anyukám kapta meg karácsonyi ajándékként ezt a selyemkendőt, amely stílusos kiegészítője lehet bármilyen elegáns öltözéknek.
Kiváló selyemfestékek segítségével készítettem, amelyeket vasalással fixáltam, így ezek nem mosódnak ki.

A képen látható kendő méretei 140 x 45 cm, anyaga selyem pongé 5. (65 x 65 cm vagy 55 x 55 cm-es méretben is elkészíthetem, kérlek küldjél üzenetet evvel kapcsolatban).

Art Deco - kézzel festett selyemsál jellemzői

kézműves termék, készítette: KykDesign
anyag/összetevő

színek

termékkód
3620187

feltöltve
2020. január 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Art Deco - kézzel festett selyemsál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 650 Ft 0 Ft

Art Deco - kézzel festett selyemsál alkotója: KykDesign

KykDesign
Szia!
Köszönöm, hogy benéztél hozzám. Hosszú idő után tértem vissza a meska.hu-ra, sajnos az utóbbi időben sok egyéb teendő miatt nem igazán jutott idő a festésre. De újra itt vagyok :-) és jelenleg csakis alkotással foglalkozom.

Krisztának hívnak és egy nyugat-szlovákia faluban élek. Művészeteket kedvelő családból származom - nálunk mindig alkotott valaki valamit. Régóta foglalkozom festészettel, de a textilfestés technikáját csak pár éve ismertem meg. Azóta leginkább pólókra, táskákra és tornacipőkre is szoktam festeni. Ezenkívül a selyemfestést is elsajátítottam.

A festékek, amiket használok nagyon jó minőségűek, vasalással fixálódnak az anyagokba és nem mosódnak ki.

A festett tárgyak, amiket a boltomban találsz, hosszas munkafolyamat eredményeként születnek. Az alkotás számomra végtelen boldogságot jelent, aminél csak az jobb, ha az általam készült dolgok másoknak is örömöt okoznak.

Ami a pólókat illeti, pamut- de kevert anyagú pólókra is festek. Megrendeléskor emailben mindig előre jováhagyatom a pólót a vevővel.

A termékeim egy része készleten van. Ezeket fizetést követően postázom és 4-5 munkanap, míg Szlovákiából Magyarországra érnek.

Ha bármi megtetszik, de nem jó a méret, vagy más színkombinációt szeretnél, esetleg van konkrét ötleted, amit meg szeretnél valósítani, szívesen állok rendelkezésedre. A megrendelésre készülő termékek szállítási ideje 2-3 hét. Dolgozni rajtuk a pénzátutalást követően kezdek.

Ami a fizetést illeti, van K&H Bankos forintos bankszámlám, ahová utalhatod a pénzt. Esetleg Paypallel fizethetsz.

Több termék vásárlása esetén adok árengedményt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek