,,Madárka az éjszakában" többfunkciós, vízhatlan nagy táska

Sötétkék színű műbőr, madárka és virág imitácikókat ábrázoló víztaszító betét, egyedi forma alkotják ennek a nem mindennapi nagy táská...

,,Madárka az éjszakában" többfunkciós, vízhatlan nagy táska

,,Madárka az éjszakában" többfunkciós, vízhatlan nagy táska leírása

Sötétkék színű műbőr, madárka és virág imitácikókat ábrázoló víztaszító betét, egyedi forma alkotják ennek a nem mindennapi nagy táskának a dizájnját.
Nagyon jól pakolható, kézben, vállon és háttizsákként is hordható.
Elejére hosszú, cipzáros zsebet vartam.
Belsejében, mind két oldalra 2-2 nyitott zseb került.Vatelines. Bélése is vízhatlan, merevítős corduba.
Alja nagy, ovális. Egy kivehető, merevítő talp is
van a belsejében. Nagyon jó hatású, feltűnő darab. Cipzárral záródik, valamint egy mozgó karabínerrel. Ennek a használata különösen akkor praktikus, mihelyt hátizsákként szeretnénk viselni a táskát. Így a benne lévő dolgok nem húzzák alaktalanná a formáját és még egy plusz biztonságot is nyújt.
Vállpántja 140 cm -ig állítható, levehető, karabíneres heveder pánt. A fülei hevrder pántból készültek .
Olyan hölgyeknek, lányoknak ajánlom akik
a nőies, megbízható egyedi táskákat keresik és kedvelik.
Biztos vagyok benne, hogy örömmel fogja viselni majdani tulajdonosa .

méretek: 30cm széles, 30cm magas, talp része ovális 30 - 18cm
A postaköltséget a posta szabja.
Csak ajánlani tudom a,, postán maradó" megoldást. Az kb. 1500 ft. Ilyenkor szükséges a posta címe, neve és személyesen kell érte menni.
Köszönöm, hogy megnézted!

,,Madárka az éjszakában" többfunkciós, vízhatlan nagy táska jellemzői

,,Madárka az éjszakában" többfunkciós, vízhatlan nagy táska szállítása

Kedves Érdeklődők, Vásárlóim!
Mivel a postaköltségek nagyon megemelkedtek 2017 január 1 -től, kicsit szükséges volt megváltoztatnom a saját szállítási költségeimet is . A jelzett postaköltség árai csak hozzávetőlegesek, megbeszélhetőek.
Szeretném ha bizalommal fordulnátok felém a felmerülő kérdéseitekkel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 950 Ft 0 Ft
Postán maradó küldemény 1 500 Ft 0 Ft

,,Madárka az éjszakában" többfunkciós, vízhatlan nagy táska alkotója: csello

csello
Gyerekkorom óta hobbim a varrás, kötés, horgolás. Munkahelyemen az óvodában a kisgyerekeknek, családomban pedig a két nagylányomnak készítem apróságaimat.Ők adnak ösztönzést és motivációt. A fantáziám pedig szárnyaló...!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek