Lepd meg magadat vagy barátnődet ezzel a kivételes egyedi tervezésű pulóverrel. Univerzális darab, sportos és elegáns öltözékekbe egya...

kézműves termék, készítette: KykDesign
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pulóver, rávasalós fólia
technika: decoupage, transzfer és szalvétatechnika, festészet

Vintage Flowers egyedi női pulóver

Vintage Flowers egyedi női pulóver leírása

Lepd meg magadat vagy barátnődet ezzel a kivételes egyedi tervezésű pulóverrel.

Univerzális darab, sportos és elegáns öltözékekbe egyaránt ajánlom. Kiváló ajándék bármilyen korosztályú hölgy számára.

Úgy készült, hogy saját festett virágaimat vasaltam rá a pulóverre.
Hátul a nyakkivágás alatt KykDesign logó található.

A képen lévő pulóver L-es méret azonnal elvihető. Bővebb szabású, hossza 71, mellben 61 cm széles, ujj hossza 62 cm. Nagyon kényelmes darab - Piccolino márkájú - anyaga 50% pamut, 50% elasztán.

L-es méret raktáron, S, M, XL, 2XL méretben szívesen megrendelésre elkészítem.

A pulóvert kézben kell mosni, kifordítva, vasalása szintén kifordítva ajánlott.

Bármilyen kérdéssel nyugodtan keressetek!

Vintage Flowers egyedi női pulóver jellemzői

kézműves termék, készítette: KykDesign
anyag/összetevő

színek

termékkód
3621377

feltöltve
2020. január 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vintage Flowers egyedi női pulóver szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 650 Ft 1 650 Ft

Vintage Flowers egyedi női pulóver alkotója: KykDesign

KykDesign
Szia!
Köszönöm, hogy benéztél hozzám. Hosszú idő után tértem vissza a meska.hu-ra, sajnos az utóbbi időben sok egyéb teendő miatt nem igazán jutott idő a festésre. De újra itt vagyok :-) és jelenleg csakis alkotással foglalkozom.

Krisztának hívnak és egy nyugat-szlovákia faluban élek. Művészeteket kedvelő családból származom - nálunk mindig alkotott valaki valamit. Régóta foglalkozom festészettel, de a textilfestés technikáját csak pár éve ismertem meg. Azóta leginkább pólókra, táskákra és tornacipőkre is szoktam festeni. Ezenkívül a selyemfestést is elsajátítottam.

A festékek, amiket használok nagyon jó minőségűek, vasalással fixálódnak az anyagokba és nem mosódnak ki.

A festett tárgyak, amiket a boltomban találsz, hosszas munkafolyamat eredményeként születnek. Az alkotás számomra végtelen boldogságot jelent, aminél csak az jobb, ha az általam készült dolgok másoknak is örömöt okoznak.

Ami a pólókat illeti, pamut- de kevert anyagú pólókra is festek. Megrendeléskor emailben mindig előre jováhagyatom a pólót a vevővel.

A termékeim egy része készleten van. Ezeket fizetést követően postázom és 4-5 munkanap, míg Szlovákiából Magyarországra érnek.

Ha bármi megtetszik, de nem jó a méret, vagy más színkombinációt szeretnél, esetleg van konkrét ötleted, amit meg szeretnél valósítani, szívesen állok rendelkezésedre. A megrendelésre készülő termékek szállítási ideje 2-3 hét. Dolgozni rajtuk a pénzátutalást követően kezdek.

Ami a fizetést illeti, van K&H Bankos forintos bankszámlám, ahová utalhatod a pénzt. Esetleg Paypallel fizethetsz.

Több termék vásárlása esetén adok árengedményt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek