Papírfonás technikával készítettem ezt az egyedi tárolót. Ha van egy üres polcod amit szeretnél praktikusan, elegánsan egyedivé tenni n...

kézműves termék, készítette: Hopotoo
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: papír
technika: papírművészet

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Tárolódoboz natúr színben

Tárolódoboz natúr színben leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Papírfonás technikával készítettem ezt az egyedi tárolót. Ha van egy üres polcod amit szeretnél praktikusan, elegánsan egyedivé tenni nagyon jó választás. Nagyon sok dolog elfér benne. Rendelhetsz belőle sorozatot is akár a nappaliba, akár a fürdőszobába vagy a konyhába, gyerekszobába. Az általam használt felületkezelők vizes bázisúak és környezetbarát anyagok, melyek egyben stabil tartást kölcsönöznek a tárolónak. Mindennapos használatra alkalmas.
A bérlése natúr lenvászon. Méret :m. 17 cm, h. 36cm,sz.24 cm. Egyedi méretben és bármilyen színben szívesen elkészítem.

Tárolódoboz natúr színben jellemzői

kézműves termék, készítette: Hopotoo
összetevő

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3732099

feltöltve
2020. május 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tárolódoboz natúr színben szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
MPL csomagautómatára 890 Ft 1 020 Ft

Tárolódoboz natúr színben alkotója: Hopotoo

Hopotoo
Szép napot! Magamról röviden. Major Mónikának hívnak. Kb. 15 évvel korábban volt szerencsém peddignádból kosarat készítenem. Aztán az élet elsodort erről a területről. Nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy újra kipróbáljam a fonást. Kb 2 éve megismerkedtem a papírfonással. Nagyon megtetszett az egyedisége. Most itt tartok, hogy rendszeresen, ha időm engedi papír pálcákat sodrok, festek és alakítok át különböző formájúra. A családomban sok általam készített papír tárgyamat használunk .Szeretjük. Szennyesládát, étkezési alátétet, fali tartókat, tárolódobozokat,falvédőket,
irattartókat,kosarakat,kutya-és cica ágyat,kuckót.Sokat fontam már ismerősöknek, barátoknak is és szívesen használják mindannyian . Szépek, tartósak és egyedi méretben illetve színben készíthetőek. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek akinek tetszenek. Nagyon örülnék ha a jövőben minél több emberhez eljutnának dísz, - és használati tárgyaim!
Köszönöm, hogy időt szakítottál rám.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek