8 mm-es fehér kvarcból és roppantott hegyikristályból készült ásványkarkötő, melyet cirkon berakásos rozé köztessel és strasszos rozé r...

kézműves termék, készítette: papkriszta
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: ásvány, kvarc, hegyikristály, roppantott hegyikristály, fém, strassz, cirkónia, damil
technika: ékszerkészítés, gyöngyfűzés, gyöngyhímzés

Rozé-fehér ásványkarkötő

Rozé-fehér ásványkarkötő leírása

8 mm-es fehér kvarcból és roppantott hegyikristályból készült ásványkarkötő, melyet cirkon berakásos rozé köztessel és strasszos rozé rondellekkel díszítettem. 16 cm-es csuklóméretre készült, de igény szerint méretre igazítom. Hozzá illő fülbevaló cirkon berakásos rozé alapon.

Rozé-fehér ásványkarkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: papkriszta

színek

termékkód
3629192

feltöltve
2020. január 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rozé-fehér ásványkarkötő szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 540 Ft 540 Ft

Rozé-fehér ásványkarkötő alkotója: papkriszta

papkriszta
Kedves Érdeklődő!

A keresztszemes hímzéssel néhány évvel ezelőtt a gyerekeim kedvéért kezdtem el foglalkozni. Óvodás korukban kedvenc mesefiguráikat szerettem volna ajándékozni nekik olyan használati tárgyakon, amelyeket én készítek számukra. Innen jött a Kisvakondos alvóspárna és társai ötlete :-)

Azóta készítettem már babaköszöntő képeket a család új kis jövevényei számára, könyvjelzőket a barátoknak, képeket az otthonunk falára.

Családunkban hagyomány a kézimunkázás, Anyukám, nagymamám és a nagynénéim is hímeznek, gobelineznek, kötnek, horgolnak, csipkét vernek. Innen a kézimunkával készült termékek iránti tisztelet, szeretet.

Az ásványkarkötő készítést az egyedi és kreatív alkotás vágya, a divat, valamint az ásványok iránti kíváncsiság hozta. Az ásványok gyógyító, továbbá lelkivilágunkra gyakorolt kedvező hatásai régről ismertek, egy-egy ékszer jól kifejezi viselője egyéniségét.

Remélem mások is úgy értékelik majd ezeket a munkákat, ahogy én, és olyan örömük telik bennük, mint nekem az elkészítésükben!

Tekintsd meg valamennyi termékemet, és válogass kedvedre!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek