Havas hegycsúcs - gyerekszobai dekoráció

Engem már magával ragadott a skandináv stílus letisztultsága a lakásdekoráció terén. Ha te is rajongsz érte, nézd meg legújabb termékei...

kézműves termék, készítette: Padlas
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fenyő háromszög, akril festék, lakk
technika: festett tárgyak

Padlas szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2020. 02. 10-ig nem lehet megvásárolni.

Havas hegycsúcs - gyerekszobai dekoráció

Padlas szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2020. 02. 10-ig nem lehet megvásárolni.

Havas hegycsúcs - gyerekszobai dekoráció leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Engem már magával ragadott a skandináv stílus letisztultsága a lakásdekoráció terén. Ha te is rajongsz érte, nézd meg legújabb termékeimet!
Ti is mehettek a hegyekbe, de még jobb, ha ők jönnek hozzátok! :) Cuki, fenyőfából készült gyerekszobai kiegészítőmmel egyedivé teheted gyerkőcöd birodalmát.

Mérete: 10x1,7 cm, magasság: 13 cm
Elérhető színválaszték: szürke, jégkék, mentazöld, babarózsaszín, barack, fehér
Funkciója: dekoráció
Használata: száraz, tűző napsütéstől védett helyen. Nyílt lángtól távol tartandó.
Tisztítása: puha, száraz ruhával

Az ár darabonként értendő.
Az ajánlat csak a megnevezett termékre vonatkozik, a képen szereplő többi tárgy csak a dekoráció részét képezi.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Ha extra kérésed lenne - akár a termék kivitelezésével kapcsolatosan, akár az elkészítési határidő kapcsán -, a vásárlás előtt mindenképp írj üzenetet!
Kérlek, csak azután utald el a fizetendő összeget, miután egyeztettünk a pontos szállítási költségekről!
Személyes átvételre Egerben van lehetőség.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Köszönöm, hogy benéztél, gyere máskor is!

Havas hegycsúcs - gyerekszobai dekoráció jellemzői

kézműves termék, készítette: Padlas

technika

színek

termékkód
3326315

feltöltve
2020. január 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Havas hegycsúcs - gyerekszobai dekoráció szállítása

Termékeim személyesen is átvehetők Egerben.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Foxpost automatába előre utalással 800 Ft 800 Ft

Havas hegycsúcs - gyerekszobai dekoráció alkotója: Padlas

Padlas
Üdvözöllek! :-)

Pár mondat magamról:
Néhány éve kezdődött ez a szenvedély, hogy egyedi dolgokat készítsek. Először csak ehető finomságokkal rukkoltam elő, mondván, hogy a barátok örülni fognak a meglepetéseknek. Gondolom, ez nem egyedi eset. :-) A lekvárok, kekszek és nasik után jöttek a filc dísz varrogatások, karácsonyi díszek, a decoupage-olt fa apróságok, az újrahasznosított, különc tárgyak, majd a rendezvénydekoráció (kedvencem az esküvői). ...szóval nem kis utat jártam végig a nyughatatlan kreativitásomnak köszönhetően. Tervezgetés, ötletelés, minden dologban a szépség keresése, aztán életre keltése valamilyen formában.
Mindennek szüleménye a Padlás - handmade gifts, ami az én játszóterem. Leginkább fa lakberendezési kiegészítőket és ajándéktárgyakat találhatsz nálam, amit szalvéta technikával, akril festékkel és egyéb apróságokkal díszítek.
Imádom a mostanság divatos shabby chic, vintage és rusztikus stílusokat, és ezeket próbálom a saját termékeimbe is belevinni.
Remélem, téged is rabul ejtenek a portékáim, és egész kollekciód lesz Padlás ajándékokból!

Jó nézelődést!

Hamar Andrea

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek