InkArt monokróm egyedi grafikai portré illusztrációk

Készítek egyedi, személyre szóló InkArt (monokróm, fekete-fehér) grafikai portré illusztrációkat, jó minőségű fotók alapján. Mivel egye...

képzőművész termék, készítette: AgnesArtStudio
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: művész papír, tinta, grafit
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció, festészet

InkArt monokróm egyedi grafikai portré illusztrációk

InkArt monokróm egyedi grafikai portré illusztrációk leírása

Készítek egyedi, személyre szóló InkArt (monokróm, fekete-fehér) grafikai portré illusztrációkat, jó minőségű fotók alapján. Mivel egyedi, személyes képekről van szó, így ezek értéke a legnagyobb, mivel egyedisége kézzel készített alkotásként művészi szintre emelkedik. Sok különleges, fontos pillanat van az ember életében, amit a fotók mellett nagyon jó megörökíteni egyedi készítésű művészi képpel. Ez a megőrzendő pillanat szólhat párokról, családról, gyermekekről, kedvenceidről. Adható ajándékba bármilyen évfordulóra, különleges, fontos alkalmakra, esküvő, születésnap, ballagás, névnap, valentin nap, anyák napja, stb.
Az InkArt monokróm illusztráció kézzel készített, handmade alkotás. Egyedi tervezés alapján, bármilyen alkalomra a legjobb választás.

Méretek:
A5 - 21x14,8cm
A4 - 29,7x21cm

Hitelesítés:
-Sorszámozott
-Eredetigazolás
-Aláírás

Árazás: egyedi, megegyezés szerinti, méret és személyek számától, illetve témától függően változik.

Szállítás: FoxPosttal automatában vagy házhozszállítással.

Bármilyen információ esetén, kérlek, keress bátran!

InkArt monokróm egyedi grafikai portré illusztrációk jellemzői

képzőművész termék, készítette: AgnesArtStudio
anyag/összetevő

színek

termékkód
3646022

feltöltve
2020. február 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

InkArt monokróm egyedi grafikai portré illusztrációk szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
FoxPosttal automatába 1 089 Ft 0 Ft

InkArt monokróm egyedi grafikai portré illusztrációk alkotója: AgnesArtStudio

AgnesArtStudio
Mindig is kreatív szemmel éltem, rajzoltam, festettem, alkottam. Sokáig leginkább csak grafittal dolgoztam, majd hosszabb szünet után a festés lett a fő eszközöm. Ma pedig már több technikát is akár ötvözve alkotok illusztrációkat, egyedi vagy éppen populárisabb témákban, illetve készítek megrendelésre egyedi ötlet alapján is pl. inkmarker monokróm egyedi portrékat.
Az alkotás számomra nem csak kiteljesülés, létrehozni valamit a világban, hanem mentális feltöltődés is, ami pozitív energia még inkább hatványozódik, mikor az emberek örülnek egy-egy képemnek, ami otthonukat díszíti. A legjobb érzés és egyben elismerés is, amikor kedves emberek közé, szeretetbe kerül egy-egy alkotásom.
A handmade, kézzel készített alkotások értéke a legnagyobb. Ajándéknak az egyik legjobb választás, ha egyedi, személyes és maradandó emléket szeretnénk adni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek