Csendeskönyv Filc anyagból készített színes, fejlesztő könyv.  A csendeskönyv fejleszti a gyerkőcök finommotorikus-képességét, memóriáj...

kézműves termék, készítette: Milladecor
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: filc, gomb, zsinor, cipzár, gyöngy
technika: varrás

Csendeskönyv (Barna maci)

Csendeskönyv (Barna maci) leírása

Csendeskönyv
Filc anyagból készített színes, fejlesztő könyv.  A csendeskönyv fejleszti a gyerkőcök finommotorikus-képességét, memóriáját, a szín- és formafelismerést, logikát, fantáziát. Fejlődik a kézügyességük, kreativitásuk, , szem-kéz koordinációjuk. Utazásokra, orvosi rendelőbe, várakozás esetén szuper megoldások, mivel képesek lekötni hosszú időre a kicsi figyelmét.
Méret: oldalanként 15*15cm.
Négy lapból áll a könyv. Hét különböző fejlesztő játékot tartalmaz.
Borító: kukuccs maci - tépőzáras manccsal
2.oldal: virágok szín szerinti visszagombolása - kézügyesség és logikafejlesztése
3.oldal: tépőzáras színes formák párosítása- logika fejlesztése
4.-5.oldal: tépőzáras kacsák tojásba rakása és visszatépőzárazás a tóba- logika és kézügyesség fejlesztése
6.oldal: béka szájának kicipzárolása és a nyelvének kihúzása
7.oldal: repülőgép a felhők között, hajó a vizen, autó az úton -zsinoron húzogatós- logika fejlesztése
8.oldal: hátlap
1 éves kortól ajánlom.
100%kézzel és 100% szeretettel készült.

Termékeimet a vásárlókkal történt egyeztetést követően a biztos célba érkezés érdekében ajánlva adom postára. Mivel a szállítási díjat befolyásolja a küldemény súlya is, ezért a megadott postaköltség tájékoztató jellegű. Személyes átvételre Makón van lehetőség.

Csendeskönyv (Barna maci) jellemzői

kézműves termék, készítette: Milladecor
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3646511

feltöltve
2020. február 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csendeskönyv (Barna maci) szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft

Csendeskönyv (Barna maci) alkotója: Milladecor

Milladecor
Sziasztok!
Mindig is szerettem kreatívkodni. Kislányom születése után újra ihletet kaptam és az ő számára készítettem csendeskönyveket és szobadekorációkat. A környezetem biztatására kezdtem el megrendelésre készíteni a dekorációkat és a fejlesztő könyveket. Minden egyes darabot úgy készítek, mintha a kislányomnak készíteném. Úgy gondolom, hogy akkor tudunk szépet alkotni, ha szeretettel készül. A varrás teljesen kikapcsol és boldoggá tesz. Fogadjátok sok szeretettel az alkotásaimat!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek