Mesebeli öreg fűzfa, vibrálóan élénk kék és narancssárga színekkel ábrázolva. Molnár Ibolya festőművész munkája. Olaj, vászon, 50X70cm

kézműves termék, készítette: BohoandBotanic
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: olaj, vászon, képkeret
technika: festészet

Mesefűz

Mesefűz leírása

Mesebeli öreg fűzfa, vibrálóan élénk kék és narancssárga színekkel ábrázolva.
Molnár Ibolya festőművész munkája.
Olaj, vászon, 50X70cm

Mesefűz jellemzői

kézműves termék, készítette: BohoandBotanic
anyag/összetevő

technika

termékkód
3646893

feltöltve
2020. február 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mesefűz szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft

Mesefűz alkotója: BohoandBotanic

BohoandBotanic
Üdvözöllek oldalamon!

Baracsi Enikőnek hívnak, ezen az oldalon főként természetes ékszereket, gyöngyékszereket találsz.
Mióta eszemet tudom, mindig szerettem anyagokkal, formákkal kísérletezni. Természet és növény imádó vagyok, ezért végeztem el középiskolában a kertész technikusit, mai napig kertészkedem, járom a természetet. A család gondozásában van egy botanikus kert, ide gyakran kijárva inspirálódom, az ottlét feltölt és kikapcsol...
Belekóstoltam az ötvösségbe, később elvégeztem a képi ábrázolás-festő szakot, a főiskolán rengeteget tanultam a másik szenvedélyem, a festészet terén.
Jelenleg a virágkötészettel és a gyantaöntéssel ismerkedem.
Számomra a ritmus, a színek harmóniája és a különböző textúrák is egyaránt fontosak alkotáskor. Szimpatizálok a különböző népi kultúrákkal, többször megihletnek a régi ősi motívumok, legyen az mexikói, afrikai, indiai vagy épp magyar...
Nagy figyelmet fordítok a természet védelmére, és az egyediségre.
Ékszereim, díszdobozaim is elsősorban természetes anyagokból készülnek, munkám során üveggyöngyöket, fát, magvakat, terméseket, ásványokat használok fel. Specialitásom és "találmányom" az egyedi, saját termesztésű színes indián kukoricákból készült mandalaszerű medálok, díszdobozok, melyeket számtalan módon lehet kombinálni, színben és formában! Ezeken kívül felhasználok diót, fahéjat, mákot, babot, újabban textilt is.
Kellemes nézelődést, jó vásárlást kívánok boltomban!
Boho&Botanic art

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek