Praktikus és kisméretű hajgumi és hajcsat tartó gyerekeknek. Két pánt biztosítja a hajcsatok elhelyezését, valamint egy húzózáras zseb ...

kézműves termék, készítette: Tamy
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamutvászon
technika: varrás

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Hajgumi tartó

Hajgumi tartó leírása

Praktikus és kisméretű hajgumi és hajcsat tartó gyerekeknek. Két pánt biztosítja a hajcsatok elhelyezését, valamint egy húzózáras zseb a hajgumik tárolására szolgál.
A tartó patenttal záródik, mely könnyen nyithatóvá és zárhatóvá teszi.

Anyag pamutvászon mely bababarát minősítéssel van ellátva.

Mérete: 10 x 21 cm (nyitott állapotban)
A benne lévő zseb mérete: 10 x 10 cm

Mosási útmutató:
30 C°- on gépben mosható.
Szárítógép használata nem javasolt.
Vasalható termék.
A minta és a színek elhelyezkedése esetenként változhat, valamint egyéni kérések teljesítését is vállaljuk.
Személyes átvételre Dunakeszi területén van lehetőség. Más esetben futárszolgálattal vagy postai csomagküldéssel.

Hajgumi tartó jellemzői

kézműves termék, készítette: Tamy
anyag/összetevő

technika

termékkód
3243999

feltöltve
2020. február 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hajgumi tartó szállítása

A megvásárolni kívánt termékeket postán, valamint futárral tudom küldeni.
A postán feladott leveleket postán maradóként, ajánlottan tudom feladni, melynek díja 800 forint.
Ha több terméket vásárolsz és csomagként tudom postára adni, akkor annak díja 1530 forintba kerül. A postán maradó csomag vagy levél esetében nem kapsz értesítést, így neked kell a postán érdeklődnöd az általam megadott küldeményazonosító alapján.
A termékek megvásárlása minden esetben előre utalással történik.
A postaköltség, futárdíj a vásárlót terheli.

Amennyiben kézhezvételt követően, nem vagy megelégedve a termékkel, jelezd felém, és azonnal orvoslom a problémát. Amint visszaküldöd a terméket, visszautalom az árát. Természetesen mindez a nem használt termékekre vonatkozik, valamint a visszaküldés költsége minden esetben a vásárlót terheli.
A névvel ellátott termékekre és egyéni megrendelésekre a visszavét nem vonatkozik.
Személyes átvételre Dunakeszin és környékén van lehetőség, melynek díja: 0 ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 1 550 Ft

Hajgumi tartó alkotója: Tamy

Tamy
Minőségi, designer, bababarát anyagokból készült termékek, a baba és az anya örömére.
Bojcsuk- Rádi Tamara vagyok, a Tamy termékek megalkotója, tervezője és készítője.
Családunkban több generáción keresztül öröklődik a varrás szeretete, a kézimunkázás öröme. Néhány évvel ezelőtt lehetőségem nyílt egy tanfolyam keretén belül elsajátítani és megszerezni a női szabó szakmát. A bizonyítvány megszerzése után rövid ideig bedolgoztam egy céghez, majd úgy döntöttem, hogy saját vállalkozásba kezdek.
Így tehát az óvodapedagógusi munkám mellett tervezgetek, varrogatok, álmodozom és az álmokat, ötleteket megvalósítom, finomítom.
Nagy szeretettel és odafigyeléssel készítem termékeimet a legkisebbek és az édesanyák részére. Igyekszem olyan dolgokat létrehozni, melyek több funkciósak, könnyen használhatóak, praktikusak, strapabíróak. Mindezt aprólékos munkával, szép kivitelezéssel teszem. Kezemből csak olyan munkát adok ki, amelyet én is szívesen használnék, megvásárolnék. Igen magas minőségi követelményeknek kell, hogy megfeleljenek. A textilek, melyeket használok, mind öko- tex tanúsítvánnyal vannak ellátva, kiváló minőségűek. Minden termék hosszas válogatás, kutatás eredményeként kerül be a kínálatomba. Folyamatosan új anyagok, új technikák után kutatok, így gyakran előfordul, hogy egy- egy termékből mindössze egy darab készül. Mindig változtatok, új színkombinációkat, mintákat keresek.
Egyéni kéréseket, egyeztetés után szívesen teljesítek.

Ha kérdésed, észrevételed van, kérlek ,jelezd felém, vedd fel velem a kapcsolatot!
Fontos számomra a véleményed, a visszajelzésed.
Nézelődj, keresgélj oldalamon, és ha megtetszik valami, keress bizalommal!
További szép napot kívánok!
Tamy

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek