Kisfiamnak ez az egyik kedvence ! ő segítette megtanítani páros lábbal ugrálni.Nagyon vidám arckifejezésű kisbéka, aki segít felvidít...

kézműves termék, készítette: ateszter
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamut , fonal, cérna
technika: horgolás

Levelibéka-sapika

Levelibéka-sapika leírása

Kisfiamnak ez az egyik kedvence ! ő segítette megtanítani páros lábbal ugrálni.Nagyon vidám arckifejezésű kisbéka, aki segít felvidítani a dackorszakkal küszködő, mindig morcos gyerekeket (és szüleiket is....).

Puha Lisa-fonalból készül, meleg kényelmes téli viselet, melyben nem fog megfázni a kicsi homloka, füle.

Minden méretben elkészítem, nagyon rövid határidőre ! Ha kicsidnek más kedvenc állata van, szívesen elkészítem, üzenetben megbeszéljük...

Levelibéka-sapika jellemzői

kézműves termék, készítette: ateszter
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
1906732

feltöltve
2020. február 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Levelibéka-sapika szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 500 Ft 800 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 800 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 800 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 500 Ft 1 800 Ft

Levelibéka-sapika alkotója: ateszter

ateszter
Minden gyermek szereti a szerepjátékokat- szívesen változik át vadállattá, vagy aranyos kisnyuszikává, vagy hercegnővé...
Színes, vidám horgolt sapijaimmal szeretném segíteni a gyerekeket, hogy megvalósítsák álmaikat...legyenek erősek, mint egy tigris, tudjanak ugrálni, mint egy béka, vagy nyuszika...

A sapkákhoz 2,5 éves kisfiam állt modellt, de természetesen bármilyen méretben elkészítem a sapikat, megbeszélés szerint, hogy pontosan a kislurkó fejére passzoljon mind hosszában, mind széltében ? ilyenkor a hosszát és a fejkörfogat-lemérését egyeztetjük majd.

A sapik leginkább puha Lisa fonalból készültek, illetve a zsenilia fonalat részesítettem előnyben, mely ugyancsak puha, melegséget áraszt, szívesen viselik a gyerekek.

A díszítések horgolócérnával is készültek, melyek inkább formatartóak.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek