Szigetvár vidéki fehérhímzés mintával, kézzel festett selyemsál

40x150cm méretű kézzel festett selyem sál. Szigetvár-vidéki fehérhímzések motívumaiból rajzoltam a mintasort, amit a bordó háttérrel te...

képzőművész termék, készítette: Tercsill
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: selyem, kontúr, festék
technika: selyemfestés

Szigetvár vidéki fehérhímzés mintával, kézzel festett selyemsál

Szigetvár vidéki fehérhímzés mintával, kézzel festett selyemsál leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

40x150cm méretű kézzel festett selyem sál. Szigetvár-vidéki fehérhímzések motívumaiból rajzoltam a mintasort, amit a bordó háttérrel tettem különlegessé.
Kéz-meleg vízben samponnal, vagy gyapjú-mosószerrel tisztítható, nedvesen vasalható, a selyemhez előírt alacsony hőmérsékleten. Színtartó.
A kendőt utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm.

Szigetvár vidéki fehérhímzés mintával, kézzel festett selyemsál jellemzői

képzőművész termék, készítette: Tercsill
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2572015

feltöltve
2020. február 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szigetvár vidéki fehérhímzés mintával, kézzel festett selyemsál szállítása

A terméket utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm, így a vásárlás 2-3 nap alatt kézzel fogható.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Szigetvár vidéki fehérhímzés mintával, kézzel festett selyemsál alkotója: Tercsill

Tercsill
Vassné Ill Teréz vagyok. Életem szerves, nélkülözhetetlen része az alkotás. Különböző technikákat próbáltam, többnyire papíron, de valami mindig hiányzott, amíg rá nem találtam a selyemfestésre. A bennem élő, születő képek, mesék ezen anyagon öltenek igazi alakot.
Több éve tanulom, tapasztalom és élvezem az együtt-alkotást. Együtt alkotunk, hiszen elképzeléseimhez, ötleteimhez a selyem hozzáadja saját egyéniségét, kiegészítve, elvarázsolva azokat.
A festés öröm, varázslat, feloldódás. Ezt szeretném megosztani másokkal is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek