Ismeritek Elmot a Szezám utcából? Nos, Lizy a kis szörny, Elmo unokatesója. Pihe-puha babysoft anyagból varrtam, alján dísszegélyként a...

kézműves termék, készítette: HollyH
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: babysoft, frottír, tömőanyag, filc, kartonpapír, dísz.szalag, fonal
technika: baba-és bábkészítés, varrás

Báb szörnyecske "Lizy"

Báb szörnyecske "Lizy" leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Ismeritek Elmot a Szezám utcából? Nos, Lizy a kis szörny, Elmo unokatesója.
Pihe-puha babysoft anyagból varrtam, alján dísszegélyként az anyag színéhez illő szalaggal fedtem le a tisztázást. Fejét, kezeit kitömtem. Szemeit, orrát egyoldalas frottírból ill. a báb saját anyagából készítettem. Ezeket is kicsit kitömtem. Tátogató száját kartonból, ráragasztott filc anyagból ragasztottam a szájnyílásba. Haját fonalból egyenként tűztem a fejére. Zöld hajába tettem egy pár rózsaszín szál "hajat" is...így szörnyessebb! Masnival kislányos-kedves szörnnyé változtattam.
Magassága: 30 cm. Csak a fejébe lehet belenyúlni, ezáltal lehet a száját mozgatni. Kezei a testrészre varrva vannak. 3 db kék szemölcs is került az arcára.

Mindenkinek ajánlom, akinek tetszik. Legfőképpen ovikba, gyerekeknek vagy ahol szükség van egy ilyen aranyos szörnyecskére.
RENDELHETŐ más anyagból, más színből.

Báb szörnyecske "Lizy" jellemzői

kézműves termék, készítette: HollyH

termékkód
3154708

feltöltve
2020. február 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Báb szörnyecske "Lizy" szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 950 Ft 1 000 Ft

Báb szörnyecske "Lizy" alkotója: HollyH

HollyH

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek