Kocka alaku üveg palack kifúrva bevezetékelve ( a vezetéken kapcsoló) igazi pörkölt kávébabbal megtöltve. Festett bőrhatasú mintas ern...

kézműves termék, készítette: Vittorio
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: üveg, kávébab
technika: mindenmás, üvegművészet

Kávébabos Dísz-hangulat lámpa.

Kávébabos Dísz-hangulat lámpa. leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Kocka alaku üveg palack kifúrva bevezetékelve ( a vezetéken kapcsoló) igazi pörkölt kávébabbal megtöltve. Festett bőrhatasú mintas ernyővel. Súlya kb:0,7kg. Magassága kb: 15 cm. E14 es izzóval üzemel
Az ár tartalmaz egy normal izzót.

Kávébabos Dísz-hangulat lámpa. jellemzői

kézműves termék, készítette: Vittorio
anyag/összetevő

színek

termékkód
2850313

feltöltve
2020. február 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kávébabos Dísz-hangulat lámpa. szállítása

A szállítási költségek változhatnak, darabszám, távolság, súly, törékenység, futárszolgálat függvénye.
Ha a vevő olyan távolságon belül lakik, akkor lehetőség van arra is, hogy minimális szállítási költség fejében én vigyem el a terméket. Természetes előre leegyeztettve.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 2 000 Ft 1 500 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 2 000 Ft 1 500 Ft

Kávébabos Dísz-hangulat lámpa. alkotója: Vittorio

Vittorio
Üdv. 2016 nyarán készítettem az első lámpát, az akkori páromnak ajándékba. Azután még két három darabot szintén ajándéka szülrtés-névnapra. Elkezdtem kiélni kreativitásomat a lámpa gyártásban, így karácsonyi előtt egy bevesárlóközpontban árusítottam, kisebb nagyonb sikerrel. A "hétköznapi" emberek nem értékelték a "művészetet" de akadtak olyanok akiknek tetszett, belőlük lettek a vevőim. Bízom benne, hogy itt a meskán megtalálom a célközönséget, és sok embernek vihetek "fényt" az életébe és nem utolsó sorban a vevők segítségével, ötleteikkel hozzá szólásaikkal kritikájukkal, fejlődhetek. Jómagam úgy gondolom, hogy egy szép hangulatos lámpa elengedhetetlen kelléke egy lakásnak, legyen az a nappaliban, hálószobában de akár a fürdőben elhelyezve. Tükrözve a lakás hangulatát vagy benne élő(k) egyéniségét. Minden egyes lámpámat ihlettel készítettem. Az ihlet lehetett bármi, egy napszak, egy zene, egy érzés, egy személy, vagy tárgy. Próbálok új dolgokat vinni a "világítás technikába". Napról napra születnek új ötleteim, de szívesen veszem ha tanácsot-ötletet adnak.
Köszönöm, hogy benéztél és végig olvastad. Remélem termékeim valamelyike elnyeri tetszésedet.
Üdvözlettel: Tamási Viktor.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek