Aki egyszerre szereti a zenét a cicákat és a konyhát

Harmonikussá varázsolhassuk vele konyhánkat vagy valamelyik ismerősünk konyháját. A szett 1 db kötényből, 2 db kesztyűből és 2 db da...

kézműves termék, készítette: Mszilvia
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut anyag, vatelin
technika: varrás

Aki egyszerre szereti a zenét a cicákat és a konyhát

Aki egyszerre szereti a zenét a cicákat és a konyhát leírása

Harmonikussá varázsolhassuk vele konyhánkat vagy valamelyik ismerősünk konyháját. A szett 1 db kötényből, 2 db kesztyűből és 2 db damaszt törlőruhából áll.Minden darab akasztóval is van ellátva,a törlőruha a kesztyű anyagjával van díszítve.A kesztyű 30 cm hosszú ,vatelinnel bélelve, anyaga 100 pamut..A törlőruha 60 x 45 cm , anyaga damaszt.30 -40 fokon mosható.A posta költség tájékoztató jellegű.A minták esetenként eltérő helyre kerülhetnek, kérlek vedd figyelembe.
Kötény mintái darabonként eltérhetnek.A posta és a futár tájékoztató jellegű.

Aki egyszerre szereti a zenét a cicákat és a konyhát jellemzői

kézműves termék, készítette: Mszilvia
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3648913

feltöltve
2020. február 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Aki egyszerre szereti a zenét a cicákat és a konyhát szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft

Aki egyszerre szereti a zenét a cicákat és a konyhát alkotója: Mszilvia

Mszilvia
Kedves Látogató!
A varrással gyermekkorom óta szoros a kapcsolatom,nagyszüleim női- és férfi ruhakészítéssel foglalkoztak.2 éves koromban már a lábbal hajtós Singer varrógép mellett ültem.Szabásminták,próbababák,öltözködésükre mindig adó emberekkel teli világban nőttem fel.Gyermekeim születése után ismét vállalkozásba kezdtem, női ruhákat készítek méretre.E mellett még mindig hiányzott valami úgy gondolom az alkotás utáni vágy hozott engem erre az oldalra.A boltomon még sok tenni való akad de idővel bővülni fog.Remélem alkotásaimmal sok örömet tudok szerezni a vásárlóimnak.Szilvai

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek