A kötény anyaga 100% ellenőrzött ökológiai gazdaságból származik.A természethez igazodó gazdálkodás során a kizárólag biológia trágyá...

kézműves termék, készítette: Mszilvia
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut, gomb
technika: varrás

Kötény organikus pamutanyagból

Kötény organikus pamutanyagból leírása

A kötény anyaga 100% ellenőrzött ökológiai gazdaságból származik.A természethez igazodó gazdálkodás során a kizárólag biológia trágyázószerek használata,és a természetes kártevő-mentesítés nagyban hozzájárul az ember és a természet védelméhez.A kötény mérete 86 x 56 cm,zsebbel ellátva és egy bújtatóval ahová kezünkben lévő törlőruhát húzhatjuk hogy mindig kéznél legyen.Óarany gomb teszi egyedivé a terméket.40 fokon mosható.

Kötény organikus pamutanyagból jellemzői

kézműves termék, készítette: Mszilvia
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3648937

feltöltve
2020. február 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kötény organikus pamutanyagból szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft

Kötény organikus pamutanyagból alkotója: Mszilvia

Mszilvia
Kedves Látogató!
A varrással gyermekkorom óta szoros a kapcsolatom,nagyszüleim női- és férfi ruhakészítéssel foglalkoztak.2 éves koromban már a lábbal hajtós Singer varrógép mellett ültem.Szabásminták,próbababák,öltözködésükre mindig adó emberekkel teli világban nőttem fel.Gyermekeim születése után ismét vállalkozásba kezdtem, női ruhákat készítek méretre.E mellett még mindig hiányzott valami úgy gondolom az alkotás utáni vágy hozott engem erre az oldalra.A boltomon még sok tenni való akad de idővel bővülni fog.Remélem alkotásaimmal sok örömet tudok szerezni a vásárlóimnak.Szilvai

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek