Tündértorony - tündérmese kézzel festett selyemkép, ablakba, falra akasztható

Színes, mesés kézzel festett selyemkép saját ötlet alapján. Kedves, vidám tündéres hangulat gyerekszobába kis manóknak. Ablakban a fény...

képzőművész termék, készítette: Tercsill
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: 100% selyem, selyemfesték, natúr fapálca, szalag
technika: selyemfestés

Tündértorony - tündérmese kézzel festett selyemkép, ablakba, falra akasztható

Tündértorony - tündérmese kézzel festett selyemkép, ablakba, falra akasztható leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Színes, mesés kézzel festett selyemkép saját ötlet alapján. Kedves, vidám tündéres hangulat gyerekszobába kis manóknak.
Ablakban a fényekkel varázsol, falra akasztva is mutatós mesekép.
Mérete kb. 74x33 cm, az átfűzött fapálcák hossza kb. 38cm, felül szalaggal.
Kéz-meleg vízben samponnal, vagy gyapjú-mosószerrel tisztítható, nedvesen hátoldaláról vasalható, a selyemhez előírt alacsony hőmérsékleten. Színtartó.
A képet utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm.

Tündértorony - tündérmese kézzel festett selyemkép, ablakba, falra akasztható jellemzői

képzőművész termék, készítette: Tercsill

technika

színek

termékkód
2933509

feltöltve
2020. február 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tündértorony - tündérmese kézzel festett selyemkép, ablakba, falra akasztható szállítása

A terméket utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm, így a vásárlás 2-3 nap alatt kézzel fogható.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Tündértorony - tündérmese kézzel festett selyemkép, ablakba, falra akasztható alkotója: Tercsill

Tercsill
Vassné Ill Teréz vagyok. Életem szerves, nélkülözhetetlen része az alkotás. Különböző technikákat próbáltam, többnyire papíron, de valami mindig hiányzott, amíg rá nem találtam a selyemfestésre. A bennem élő, születő képek, mesék ezen anyagon öltenek igazi alakot.
Több éve tanulom, tapasztalom és élvezem az együtt-alkotást. Együtt alkotunk, hiszen elképzeléseimhez, ötleteimhez a selyem hozzáadja saját egyéniségét, kiegészítve, elvarázsolva azokat.
A festés öröm, varázslat, feloldódás. Ezt szeretném megosztani másokkal is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek