Jászsági hímzés mintával, kézzel festett selyem sál őszi szinekben

40x150cm méretű kézzel festett selyemsál. Az összegyűjtött jászsági motívumokból saját elképzelés alapján rajzoltam meg a mintasort. Zö...

képzőművész termék, készítette: Tercsill
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: selyem, kontúr, festék
technika: selyemfestés

Termék ára: 11 600.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín
Méret

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Jászsági hímzés mintával, kézzel festett selyem sál őszi szinekben

Termék ára: 11 600.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín
Méret

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Jászsági hímzés mintával, kézzel festett selyem sál őszi szinekben leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

40x150cm méretű kézzel festett selyemsál. Az összegyűjtött jászsági motívumokból saját elképzelés alapján rajzoltam meg a mintasort. Zöld háttérben tarka levelek, virágok, őszi hangulatban.
Lehet elegáns, de hétköznapra is különleges kiegészítő.
Kéz-meleg vízben samponnal, vagy gyapjú-mosószerrel tisztítható, nedvesen vasalható, a selyemhez előírt alacsony hőmérsékleten. Színtartó.
A kendőt utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm, így a vásárlás 2-3 nap alatt kézzel fogható. Megrendelés esetén az elkészítéshez legalább 5 nap türelmet kérek.

Jászsági hímzés mintával, kézzel festett selyem sál őszi szinekben jellemzői

képzőművész termék, készítette: Tercsill
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2933520

feltöltve
2020. február 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Jászsági hímzés mintával, kézzel festett selyem sál őszi szinekben szállítása

A terméket utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm, így a vásárlás 2-3 nap alatt kézzel fogható.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Jászsági hímzés mintával, kézzel festett selyem sál őszi szinekben alkotója: Tercsill

Tercsill
Vassné Ill Teréz vagyok. Életem szerves, nélkülözhetetlen része az alkotás. Különböző technikákat próbáltam, többnyire papíron, de valami mindig hiányzott, amíg rá nem találtam a selyemfestésre. A bennem élő, születő képek, mesék ezen anyagon öltenek igazi alakot.
Több éve tanulom, tapasztalom és élvezem az együtt-alkotást. Együtt alkotunk, hiszen elképzeléseimhez, ötleteimhez a selyem hozzáadja saját egyéniségét, kiegészítve, elvarázsolva azokat.
A festés öröm, varázslat, feloldódás. Ezt szeretném megosztani másokkal is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek