Mandalás kövek! - Személyre szabott ajándék, dísztárgy. Akrilfestékkel megfestett kövek egyedi megrendelés alapján.

Megrendelésre készítek egyedi, festett köveket, amin lehet mandala minta, tájképek, vagy szinte bármilyen más téma kisebb-nagyobb méret...

kézműves termék, készítette: StoneLady
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: akrilfesték, , akrillakk
technika: festészet, festett tárgyak

Termék ára: 5 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Méret
Formaválaszték

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Mandalás kövek! - Személyre szabott ajándék, dísztárgy. Akrilfestékkel megfestett kövek egyedi megrendelés alapján.

Termék ára: 5 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Méret
Formaválaszték

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Mandalás kövek! - Személyre szabott ajándék, dísztárgy. Akrilfestékkel megfestett kövek egyedi megrendelés alapján. leírása

Megrendelésre készítek egyedi, festett köveket, amin lehet mandala minta, tájképek, vagy szinte bármilyen más téma kisebb-nagyobb méretben. A kidolgozás részletessége is megválasztható. Küldött jó minőségű kép alapján. Tökéletes lehet ajándékként különleges alkalmakra.

Változó méretekben! Választhat, hogy kicsi (kb 10x10 cm), közepes (kb 15x15 cm), nagy (kb 20x20 cm) méretben szeretne követ.
A méretek nyilvánvalóan egy-két centiméterben eltérhetnek: a kövek sajátos méretük, formájuk miatt ez elkerülhetetlen, de ha eltérnek csakis nagyobb méretre lehet számítani, tehát kisebb semmiképp nem lesz a vártnál.

Mandalás kövek! - Személyre szabott ajándék, dísztárgy. Akrilfestékkel megfestett kövek egyedi megrendelés alapján. jellemzői

kézműves termék, készítette: StoneLady
anyag/összetevő

színek

termékkód
3440300

feltöltve
2020. február 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mandalás kövek! - Személyre szabott ajándék, dísztárgy. Akrilfestékkel megfestett kövek egyedi megrendelés alapján. szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Mandalás kövek! - Személyre szabott ajándék, dísztárgy. Akrilfestékkel megfestett kövek egyedi megrendelés alapján. alkotója: StoneLady

StoneLady
Kiss Dorina vagyok, 20 éves és textilműves szakon végeztem. Gyerekkorom óta érdekel a művészet, és mindig jelen volt az életemben. Készítettem már rengeteg mindent, jelenleg kövek festésével foglalkozom, de az utóbbi időben több hímzett táskát is készítettem, emellett folyamatosan rajzolok, vagy festek szabadidőmben, mert ez az ami feltölt és kikapcsol. Rajzolni általában mindennel szeretek (pasztell, szín, toll, grafit), festés terén viszont konkrét kedvencem az akrilfesték, így azt használom a legtöbbször, ahogy a köveimnél is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek