Kb 40 cm, gyapjúfilcből készült figura. Tömőanyaga poliészter, a ruhája pamut, pamutvászon, pamutfonal, bőr. A kiegészítői lehetnek gom...

kézműves termék, készítette: nadalma
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: gyapjúfilc, pamut, bőr, pamutvászon, pamutfonal, gomb
technika: baba-és bábkészítés, varrás

Rókajelmezes manó - textiljáték

Rókajelmezes manó - textiljáték leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Kb 40 cm, gyapjúfilcből készült figura. Tömőanyaga poliészter, a ruhája pamut, pamutvászon, pamutfonal, bőr. A kiegészítői lehetnek gombok, szalagok, övek, nyakkendők, ezért három év alatti gyereknek nem ajánlom.

Ovisoknak műanyag baba helyett, kamaszoknak, gyermeklelkű felnőtteknek, gyűjtőknek, babaszobába dekorációnak, útitársnak kiváló.

Rendelésre készítem, a megrendeléstől számítva kb. két hét alatt készül el. Minden manó ruhája egyedi, két egyforma csak ritkán készül belőlük. A ruhák rögzítettek, nem öltöztethető.

A gyapjúfilcből készült anyagok alacsony hőmérsékleten tisztítandóak. Ajánlatos mosózsákban, vagy kispárnában elkülönítve mosni őket. Szárítógépben alacsony hőmérsékleten száríthatóak, a töltőanyag természete miatt a termékek száradás után visszanyerik eredeti állapotukat. A tisztításukra a mosás egyéb általános szabályai is vonatkoznak (pl.: ne mossuk össze a különböző színeket).

Rókajelmezes manó - textiljáték jellemzői

kézműves termék, készítette: nadalma

termékkód
3441270

feltöltve
2020. február 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rókajelmezes manó - textiljáték szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 790 Ft 900 Ft
Csomagautomata 890 Ft 450 Ft

Rókajelmezes manó - textiljáték alkotója: nadalma

nadalma
Nagy Andrea Dalma vagyok, textiljáték készítő. Informatikusként végül az alkotásban találtam meg az utamat.
A gyapjúfilc rajongója vagyok, manóimat, és táskáimat ebből a csodás anyagból készítem.

Egy textiljáték kiállításra azt találtam ki, hogy csinálok egy sorozatot, amiben emberszerű lények, manók különféle állatok jelmezeibe bújnak. Magasságuk, testük, arcuk hasonló, és csak a színük, ruhájuk, fülük, esetleg farkuk árulkodik a mivoltukról. Kicsit olyan, mint amikor farsangra készítjük az ovis gyerekünket. Legkedvesebb munkám egy színtársulat, kb. 40 centis manók, akik klasszikus meséket adnak elő modern jelmezekben.

A másik szerelmem a táska készítés, amelyek az általam megálmodott egyedi hímzéssel készülnek textilbőrből, illetve vastag gyapjúfilcből is készítek strapabíró darabokat.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek