33 cm-es egyedi tervem alapján készített baba, mely műhajat visel, amely jól frizurázható. A teste öko-tex pamut, szilikon töltettel . ...

kézműves termék, készítette: babamami
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: piros tüll, széles tüll gumi, öko-tex pamut, gyapjú fonal, műszálas haj
technika: baba-és bábkészítés, varrás

tündér baba piros tüllben

tündér baba piros tüllben leírása

késztermék, azonnal szállítható

33 cm-es egyedi tervem alapján készített baba, mely műhajat visel, amely jól frizurázható. A teste öko-tex pamut, szilikon töltettel . Keze-lába mozog, lehet öltöztetni. Pulcsija kézzel kötött, piros lángoló tüllszoknyája egy széles gumira rögzített. Arca méhviasszal pirosított, mely teljes biztonságos, nem maszálódik. Az arca kézzel festett, mely nem kenődik. Tornacipője az, amit nem én készítettem, de jól fest a csini ruházatához! Remélem megtetszett, s örömteli pillanatokat szerez. Örülök, hogy meglátogattad a boltomat.

tündér baba piros tüllben szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft
postán maradó 850 Ft 850 Ft

tündér baba piros tüllben alkotója: babamami

babamami
Kedves Látogató!

Öt éve kezdtem el a baba varrást. Egy hirtelen jött betegség miatt leszázalékoltak, s szerettem volna hasznos lenni. Már pici gyermekkoromban is nagyon szerettem a babákat, mindig anyuka szerettem volna lenni. Akkoriban még csak pici műanyag babája lehetett jó esetben az embernek, de ma már a fantázia alapján bármilyenhez hozzá lehet jutni. Az egész lényemet, minden szeretetemet próbálom ezekbe a babákba bele varrni, soha nem készítek két egyforma babát, az mindig a lelki állapotomtól függ, hogy milyen lesz. Igyekszem nagyon aprólékosan kidolgozni minden részletét, mindig szebb és szebb babákat varrni. Látogasd meg a boltocskámat, jó nézelődést kívánok. Andrea

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek