Az albumot fémmel fedtem, melybe apró motívumokat domborítottam, amik a fehér alapból ezüstös gyöngydíszként emelkednek ki. A közepén a...

iparművész termék, készítette: alkotni
rendelésre készül, elkészítési idő: ~8 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fémek, szalag, album
technika: fémmegmunkálás, könyvkötés

Esküvői fotóalbum

Esküvői fotóalbum leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Az albumot fémmel fedtem, melybe apró motívumokat domborítottam, amik a fehér alapból ezüstös gyöngydíszként emelkednek ki.
A közepén a két tulipán az ifjú párt szimbolizálja. A fó szín a fehér, mint hagyományos esküvői szín. A tulipánok színesek, visszafogott rózsaszín, zöld. Ezzel ráirányul a figyelem a házasulandókra.
Az album hátoldalán egy függönyt ábrázoló fém jelzi, hogy a pár kilép közös életük színpadára.
200 db 10x15-ös kép fér az albumba. Szép fehér a belseje is. Egy plusz tároló zseb is van benne. Exkluzív, könyvfűzött album.
Memóriasávok vannak a képek mellett, mely lehetőséget nyújt szöveget írni hozzá.

Esküvői fotóalbum jellemzői

iparművész termék, készítette: alkotni
anyag/összetevő

termékkód
3522672

feltöltve
2020. február 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Esküvői fotóalbum szállítása

Ha készen van a termék, utalás után mindjárt postázom. Egyedi megrendelés esetén az időpontot egyeztetnünk kell. Kérlek, jelezd erre vonatkozó kérésedet, hogy tudjam mihez tartani magam. A végső határidőt írd, ami nem azt jelenti, hogy hamarabb nem lesz kész.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft

Esküvői fotóalbum alkotója: alkotni

alkotni Meska interjú az alkotóval »

35éve foglalkozom kézművességgel, művészetekkel. Nem csak csinálom, hanem tanítom is gyerekeknek. Nagyon jó látni arcukon a sikerélmény okozta örömöt. Igyekszem átadni tudásomat ,hogy alkotó emberré váljanak.
Én magam elsősorban most fémet domborítok. Legtöbb tárgy, ami a boltomban van, domborított fémmel van fedve. Nagyon szeretem csinálni, mert tág teret nyújt a kreativitásra. Korábban a tűzzománcozás állt hozzám legközelebb, de otthon vagyok sok más technikában is.
A domborított fém színezett változatát én kísérleteztem ki. Minden darab egyedileg készül. A színes hidegzománcon átcsillan a fém, mely különleges látványt nyújt. Nagyon szeretem csinálni. Kívánom, Önnek is okozzon örömöt! Én szeretettel készítettem.

Kedves Vásárló! Tegeződő leveleket fogsz tőlem kapni, mert legtöbben szintén tegeznek levelükben, s nem tudom követni, kit, milyen formában szólítsak. Ezért úgy döntöttem,elfogadom a fiatalok stílusát, mindenkit tegezek. Kérlek, Te is tedd ezt velem szemben!
Marika

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek