Fekete bárányoknak - fekete bárány. Fehér bárányoknak - fehér bárány. Névvel ellátva is elkészítem a bögrét. Mérete: 2,5 dl kb 10 cm...

kézműves termék, készítette: kacatOK
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: gyurma, porcelán
technika: gyurma

Bárányos bögre és kiskanál szett

Bárányos bögre és kiskanál szett leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fekete bárányoknak - fekete bárány.
Fehér bárányoknak - fehér bárány.
Névvel ellátva is elkészítem a bögrét.

Mérete: 2,5 dl kb 10 cm magas a teáskanál 14 cm.

Bárányos bögre és kiskanál szett jellemzői

kézműves termék, készítette: kacatOK
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2958166

feltöltve
2020. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bárányos bögre és kiskanál szett szállítása

Személyes átvétel csak Budapesten lehetséges. Kérlek, csak budapesti átvételnél jelöld meg ezt az átvételi formát.

Postai küldemény: ajánlott küldeményként, előre utalás után, buborékos borítékban, gondosan csomagolva.

Mint minden kézzel készített termék, a gyurmával díszített evőeszköz, bögre de még az ékszerek is külön odafigyelést igényelnek.
- A gyurmával díszített eszközöket kérlek ne áztasd sem hideg sem meleg vízben. A mosogatógépet nem javaslom tisztításukra.
- Gyermekek szülői felügyelet mellett használják az evőeszközöket, elkerülve azt, hogy lerágjanak belőle részeket.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost automatába 1 400 Ft 1 400 Ft
Foxpost házhoz 1 600 Ft 1 600 Ft

Bárányos bögre és kiskanál szett alkotója: kacatOK

kacatOK
... mostanában maszókolok... írtam ezt magamról jó pár évvel ezelőtt,amikor megszületett a kislányom.
Az alkotás, a maszókolás, a valami új létrehozása azóta is folyamatosan jelen van az életemben.
Kézműves dolgaimat leginkább süthető gyurmából készítem, de a varrogatás, festés, drótozás világába is szívesen elkalandozom.
Ha szétnézel a boltomban, vásárolsz tőlem valamit; majd te magad is látni fogod: szívvel és lélekkel készültek kis kacatjaim.

Kriszti

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek