Vendel, a szarvasbogár - horgolt figura

A népszerű Bogyó és Babóca egyik szereplője, a mai gyerekek kedvencei közé tartozik. 100% pamut fonalból horgoltam, biztonsági szemmel ...

kézműves termék, készítette: OktaDesign
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: pamut fonal, biztonsági szem, szilikonizált poliészter tömőanyag
technika: baba-és bábkészítés, horgolás

Vendel, a szarvasbogár - horgolt figura

Vendel, a szarvasbogár - horgolt figura leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A népszerű Bogyó és Babóca egyik szereplője, a mai gyerekek kedvencei közé tartozik.
100% pamut fonalból horgoltam, biztonsági szemmel láttam el, drótos merevítést nem tartalmaz. Szilikonizált poliészter tömőanyaggal tömtem ki, így 30 fokon kímélő módban mosható.
A teljes magassága csápokkal együtt 26 cm.

Több figura együttes rendelése esetén kedvezményt biztosítok. Ez esetben egyeztessünk privátban.

Vendel, a szarvasbogár - horgolt figura jellemzői

kézműves termék, készítette: OktaDesign

termékkód
3653657

feltöltve
2020. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vendel, a szarvasbogár - horgolt figura szállítása

Termékeinket Szegeden személyesen is átvehetik, egyéb esetekben ajánlott levélként postázzuk őket, vagy dpd futárral szállíttatjuk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postán maradó ajánlott küldemény előre fizetéssel 850 Ft 900 Ft
Foxpost automatába előre fizetéssel 850 Ft 850 Ft
Foxpost házhozszállítás előre fizetéssel 1 400 Ft 1 400 Ft

Vendel, a szarvasbogár - horgolt figura alkotója: OktaDesign

OktaDesign
Kedves Látogató!

Üdvözlünk az OktaDesign oldalán.
Kreativitásunkat egy lézergravírozóval párosítottuk. Így születnek ékszereink, egyéb gravírozott ajándéktárgyaink. A gravírozás a férjemmel együtt közös alkotás. Ő tervez, és gravíroz, az utómunkálatokat pedig főként én végzem. Az ékszereket, órákat, egyéb termékeinket egyenként kézzel festjük, lakkozzuk, szereljük össze. Ezáltal tényleg minden egyes darabba szívünket-lelkünket beletesszük.

A gravírozás mellett én még horgolok is. Főként figurákat, könyvjelzőket, egyéb kiegészítőket. A horgolás kikapcsol, megnyugtat, és nagy boldogság, mikor egy gyermek arca felvidul valamelyik figurám láttán.

Igény esetén egyedi kívánságok, elképzelések megvalósításában is partnerek vagyunk.
Ha megtetszett valami, de más színben szeretnéd, akkor is fordulj hozzánk bizalommal privát üzenetben. :)

A horgolt termékeinket, illetve óráinkat méretük miatt postán maradóként, foxpost csomagküldővel vagy futárszolgálat segítségével tudjuk küldeni. Személyes átvételre Szegeden van lehetőség.
Köszönjük, hogy benéztél hozzánk! Szép napot! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek