Vegyes technikával készült absztrakt festmény, 40x120 cm. Felülete rusztikus, térhatású. A természet a legfőbb ihletőm. Semmiképpen sem...

képzőművész termék, készítette: veravisual
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fa, ragasztó, akrill, papír
technika: festészet

Ég és föld

Ég és föld leírása

Vegyes technikával készült absztrakt festmény, 40x120 cm. Felülete rusztikus, térhatású. A természet a legfőbb ihletőm. Semmiképpen sem az apró részletek fotószerű visszaadása jellemző képeimre, inkább a látvány élményszerű visszaadása a célom. Megjeleníteni, visszaidézni, rögzíteni a novemberi sejtelmes ködöt, a tavaszi színkavalkádot, a téli puha csendet és mozdulatlanság szépségét. Rögzíteni valamit, ami tűnékeny, pillanatnyi csoda, és elmúltával az vígasztal, hogy hasonló csodákkal újra és újra megajándékoz a természet.

Ég és föld jellemzői

képzőművész termék, készítette: veravisual
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2954786

feltöltve
2020. február 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ég és föld szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 595 Ft 999 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 695 Ft 999 Ft

Ég és föld alkotója: veravisual

veravisual
Tervezőgrafikus, festőművész vagyok. A Corvin rajziskolában majd a Budai rajziskolában tanultam grafikát és festést.
A természet a legfőbb ihletőm. Semmiképpen sem az apró részletek fotószerű visszaadása jellemző képeimre, inkább a látvány élményszerű visszaadása a célom. Megjeleníteni, visszaidézni, rögzíteni a novemberi sejtelmes ködöt, a tavaszi színkavalkádot, a téli puha csendet és mozdulatlanság szépségét. Rögzíteni valamit, ami tűnékeny, pillanatnyi csoda, és elmúltával az vígasztal, hogy hasonló csodákkal újra és újra megajándékoz a természet.
Iskolák
Eredetileg közgazdászként végeztem a Budapesti Gazdasági Főiskolán, majd
2006-ban kezdtem a Corvin rajziskolában rajzot, festést tanulni. Először a képgrafika felé indultam, de hamar kiderült, hogy a festés az, amiben igazán ki tudok teljesedni, illetve a tervezőgrafika érdekelt.
2011 júniusában végeztem a Budai Rajziskola alkalmazott grafikai képzésén, ahol olyan, a MOME-n is tanító, elismert szakemberektől tanulhattam, mint Balla Dóra, Hegyi Béla, Pálffi György és Fűzes Gergely, Breznay András és sokan mások. Mindemellett párhuzamosan a festés terén is tovább képeztem magam.
Jelenleg a Budapesti Festő Stúdió tagja vagyok, Sipos Endre művész úr vezetésével.

Kiállítások
2009 MOM Park, közös kiállítás a Budai Rajziskola hallgatóval
2011 Dési Huber Művelődési Ház, önálló kiállítás
2012 május, MOM Kulturális központ, önálló kiállítás
2012 október, Virányosi Művelődési Ház
2013 április, Veszprém Megyei Könyvtár, Vargha Györggyel közös kiállítás

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek