Téglalap üvegpalack kifúrva bevezetékelve, a vezeték kb 2m-es billenő kapcsolóval ellátott, E14-es foglalattal. Az ár az izzót tartalma...

kézműves termék, készítette: Vittorio
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: üveg, , raffia
technika: üvegművészet, mindenmás

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Terrakotta dísz-hangulat lámpa.

Terrakotta dísz-hangulat lámpa. leírása

Téglalap üvegpalack kifúrva bevezetékelve, a vezeték kb 2m-es billenő kapcsolóval ellátott, E14-es foglalattal. Az ár az izzót tartalmazza. Az üveg himalájasóval van megtöltve, az ernyő nararncssárga raffia. Méretei, súlya kb: 1,5kg. Magassága kb:20cm.

Kiváló ajándék lehet születesnapra, névnapra, évfordulóra, vagy csak spontán

Terrakotta dísz-hangulat lámpa. jellemzői

kézműves termék, készítette: Vittorio
anyag/összetevő

színek

termékkód
2859306

feltöltve
2020. február 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Terrakotta dísz-hangulat lámpa. szállítása

A szállítási költségek változhatnak, darabszám, távolság, súly, törékenység, futárszolgálat függvénye.
Ha a vevő olyan távolságon belül lakik, akkor lehetőség van arra is, hogy minimális szállítási költség fejében én vigyem el a terméket. Természetes előre leegyeztettve.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 2 000 Ft 1 500 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 2 000 Ft 1 500 Ft

Terrakotta dísz-hangulat lámpa. alkotója: Vittorio

Vittorio
Üdv. 2016 nyarán készítettem az első lámpát, az akkori páromnak ajándékba. Azután még két három darabot szintén ajándéka szülrtés-névnapra. Elkezdtem kiélni kreativitásomat a lámpa gyártásban, így karácsonyi előtt egy bevesárlóközpontban árusítottam, kisebb nagyonb sikerrel. A "hétköznapi" emberek nem értékelték a "művészetet" de akadtak olyanok akiknek tetszett, belőlük lettek a vevőim. Bízom benne, hogy itt a meskán megtalálom a célközönséget, és sok embernek vihetek "fényt" az életébe és nem utolsó sorban a vevők segítségével, ötleteikkel hozzá szólásaikkal kritikájukkal, fejlődhetek. Jómagam úgy gondolom, hogy egy szép hangulatos lámpa elengedhetetlen kelléke egy lakásnak, legyen az a nappaliban, hálószobában de akár a fürdőben elhelyezve. Tükrözve a lakás hangulatát vagy benne élő(k) egyéniségét. Minden egyes lámpámat ihlettel készítettem. Az ihlet lehetett bármi, egy napszak, egy zene, egy érzés, egy személy, vagy tárgy. Próbálok új dolgokat vinni a "világítás technikába". Napról napra születnek új ötleteim, de szívesen veszem ha tanácsot-ötletet adnak.
Köszönöm, hogy benéztél és végig olvastad. Remélem termékeim valamelyike elnyeri tetszésedet.
Üdvözlettel: Tamási Viktor.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek