Aromaterápiás medál-SOSSUSVLEI 3 agyagékszer

SOSSUSVLEI ről neveztem el ezt a kollekciót:) - Ez egy hely Nambiában, ahol a sivatagi dűnékszíneit idézi fel bennem. Saját készítésű a...

kézműves termék, készítette: Szaszi
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: agyag, fémközetesek, levegőnszáradó gyurma
technika: ékszerkészítés, kerámia

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Aromaterápiás medál-SOSSUSVLEI 3 agyagékszer

Aromaterápiás medál-SOSSUSVLEI 3 agyagékszer leírása

SOSSUSVLEI ről neveztem el ezt a kollekciót:) - Ez egy hely Nambiában, ahol a sivatagi dűnékszíneit idézi fel bennem.
Saját készítésű agyag téglatest, mintázatát a különbözőszínű agyagok összegyúrásából keletkezett.
Az agyag gyöngyöt egyszer égettem, így megmaradt a póruzusságuk, ami ideális , aroma ékszer legyen belöle. Egy 6 cm átmérőjű ezüst színű karikára fűztem fel, így csodás medál alakult belőle. LÁnccal vagy anélkül is kérhető. A lánc hosszát is is kérheted igény szerint!.

MIRE JÓ AZ AROMAÉKSZER?

Az aroma Ékszerek mint mini ILLATPÁROLOGTATÓK KERÁMIÁBÓL.
Abban segítenek, hogy BÁRHOL és BÁRMIKOR élvezhessük az AROMATERÁPIA KÖZÉRZETJAVÍTÓ, JÓTÉKONY HATÁSÁT.

KINEK AJÁNLJUK?
Akinek fontos, hogy természetes módon védje és megőrizze egészségét, fenntartsa szervezetének egyensúlyát és ezzel elősegítse, biztosítsa jó közérzetét.

HOGYAN MŰKÖDIK?

A SZÁRAZ INHALÁCIÓ az illóolajok orron keresztüli közvetlen belélegzése, az aromaterápia egyik felhasználási formája. E módszert figyelembe véve terveztük meg a RIKA AromaÉkszereket, melynek központi eleme egy saját fejlesztésű, saját kezűleg készített, közel 1000 Celsius fok hőmérsékleten égetett terrakotta/mázas kerámia medál, aminek mintázatát úgy alakítottuk ki, hogy a rácseppentett illóolajat a kis árkocskák elvezessék, így az olaj könnyen felszívódhat a medál apró kis pórusaiba, ahonnan lassan, egyenletesen, természetes módon elpárolog.

MIÉRT KÜLÖNLEGES?
===> ...mert az aromaÉkszerek önállóan ékszerként is megállják a helyüket, de legfőbb feladatuk az illóolajok hordozása és párologtatása.

===> ...mert két hónapnyi kísérletezgetés eredményeként már EGYETLEN CSEPP ILLÓOLAJ ELEGENDŐ, hogy akár 1-2-3 napig is ÉLVEZHETJÜK az ILLATÁT és AROMATERÁPIÁS HATÁSÁT!

===>...és mert mérete kicsi, könnyű, hordható és hordozható, bárhol, bármikor használható.

MIBEN MÁS? ...mint a többi aromaterápiás módszer?

===>A saját fejlesztésű alapanyagok összetétele, a kerámia medál kialakítása, teszi lehetővé, hogy az illóolajokat töményen, minden hígítás, a hordozóolajok alkalmazása nélkül használhassuk.

===>A medál agyagból, természetes alapanyagból készül, így bőrrel érintkezve sem okoz allergiát.

===>Nyakláncként hordva, a medál pont a megfelelő helyre kerül, hogy az illatot belélegezhessük.

===>Testünk melege segíti elő az illóolajok párolgását.

===>Önálló, személyes használatra, egyéni illatok, aromaterápiás igényeink kielégítésére szolgál.

HOGYAN HASZNÁLJUK?

Cseppentsünk 1 csepp illóolajat az aromamedálra a spirálminta közepe táján, máz nélküli helyre. A kerámiadísz pillanatok alatt beszívja az illóolajat így máris viselhetjük.
Nyakunkban a medál pont a megfelelő helyre kerül, hogy az illatot belélegezhessük és így minden lélegzetvételkor érezhetjük az illatot és az aromaterápia jótékony hatását.

MILYEN ILLÓOLAJAT HASZNÁLJUNK? FONTOS! AromaÉkszerekhez mindenképp a 100 % tisztaságú illóolajokat, természetes kivonatokat, esszenciákat javasoljuk használni, mert ezek energiával töltenek fel és a lélekre is gyógyítóan hatnak!

Aromaterápiás medál-SOSSUSVLEI 3 agyagékszer jellemzői

kézműves termék, készítette: Szaszi

színek

termékkód
3674126

feltöltve
2020. március 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Aromaterápiás medál-SOSSUSVLEI 3 agyagékszer szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
foxpost 1 099 Ft 1 290 Ft
Postán maradó 900 Ft 1 590 Ft

Aromaterápiás medál-SOSSUSVLEI 3 agyagékszer alkotója: Szaszi

Szaszi Meska interjú az alkotóval »

Sziasztok !

Szabó Szilvi vagyok
Itt a hobbimból kézzel készített -kreatív dolgaimat láthatjátok- .
Jó nézelődést!

Nagyon szeretem a színeket, a formákat a és megpróbálom összhangba hozni őket.
A Természetből vett motívumokat próbálom alkalmazni a díszítésben,
Sokféle technika érdekel, nem tudok egy irányba elindulni mert mindenre kíváncsi vagyok.

Fontosnak tartom az egyszerűséget, szeretem a népies motívumokat, és ezeknek a mai modern világba való alkalmazását.

Postázással kapcsolatos tudnivalók:

Csomagolási költség nincs, az ingyenes!:)
Szállításra minden esetben kizárólag a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összeget számítom fel.(A termékeknél feltüntetett szállítási díj csak tájékoztató jellegű.) A leveleket, csomagokat ajánlottan adom fel, igény szerint elsőbbségivel. Javaslom az átutalásos fizetést, amennyiben lehetséges, mert a postai utánvéttel kéred az drágább.

Személyes átvétel a nagyobb csomópontok környékén a piros vagy a zöld metró vonalán lehetséges, esetleg nagyobb csomópontokban:) Blaha Lujza Tér, Deák tér, Boráros tér, Móricz Zsigmond körtér....
Előre megbeszélt és egyeztetett időpontokban.
Előnyben részesítem a Foxpostot ! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek