Bútorok felújítását nem vállalnám jelenleg, viszont ép és sérülésmentes bútorok festését, új ruhába öltöztetését örömmel vállalom. A bú...

kézműves termék, készítette: Roberta1
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: kréta festék, akril művész festék
technika: festészet

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Festett bútor

Festett bútor leírása

Bútorok felújítását nem vállalnám jelenleg, viszont ép és sérülésmentes bútorok festését, új ruhába öltöztetését örömmel vállalom. A bútorok festéséhez minőségi festékeket, krétafestéket, művész akrilfestéket, alapozókat, lakkokat és viaszt használok. A bútor lehet éjjeliszekrény, komód, kisebb asztal, szék, kulcstartó szekrényke vagy hasonló, amelynek mérete nem haladja meg a körülbelül 80cmx(magasság)60x(szélesség)35x(mélység) méreteket. 
A megrendelés menete: Megkeresel, e-mail-en vagy telefonon, küldesz fotót a bútorról, leírod mit szeretnél, milyen helyiségbe szánod, milyen színben, milyen mintával, mi az elképzelésed, vagy ha nincs, akkor az is oké. Kitaláljuk. :) Küldhetsz fotót is, például a pinterest-ről, ha valami tetszik. Ugyanolyat nem ígérek, hasonlót igen.
A bútorok festését 3-4 hetes határidővel vállalom, amely természetesen lehet rövidebb, ha nem túl bonyolult és aprólékos a minta, ami esetleg rákerül. Mivel más dolgokkal is foglalkozom, lehet hosszabb a határidő, ezt egyeztetjük. Az ára függ a minta, vagy kép nagyságától, bonyolultságától, aprólékosságától, a felhasználandó anyagok mennyiségétől.
50 000 ft -tól - 150 000 forintig lehetséges. Az etsy-n nézz körül, a hasonló festett bútorok ára 50 000 ft-tól,- akár 300 000 ft-ig, de 450 000 ft-ig is terjedhet. (A képeket, arcokat, virágokat, mintákat kézzel festem, stencil segítégét ritkán veszem igénybe, kivéve, ha mondjuk valamilyen domború mintát hozok létre.)
Elmondod mit szeretnél, ha vállalom és megegyeztünk az árban is, elhozod a bútort, oda ahol lakom, Bp. 18. kerület, átveszem. Lefotózom, rögzítjük mit szeretnél, kifizeted és elkezdem a tervezést illetve a festést.
A folyamatról e-mail-en tájékoztatlak, fotót is szívesen küldök, esetleg felmerülő kérdésekről egyeztetünk, például milyen bútorgomb vagy minta legyen rajta, lehet egyéb más, például módosítás, vagy kérdés is. A tervezés, a festékek és a hozzávalók beszerzése néha nem egy-két nap. Amikor készen van, ismét írok, és megnézed tetszik-e, alakítsak-e rajta még valamit. Ha teljesen készen van és tetszik Neked is, jelzem és eljössz érte.

Ez a saját, festett retro komódom, nem eladó. Kb. 8-10 féle kék árnyalattal, türkízzel, angol vörössel árnyalva. Gustav Klimt, Csók című képének részletével az elején, melyet szintén én festettem rá, elején antik aranyra festett bútorgombokkal. Az oldala rózsás stencillel festett, arany festékkel. (Ha üzenetben megkeresel, átküldöm a weboldal linkemet, és ott láthatod miben gondolkodhatsz még.)

Mindehhez persze az szükséges, hogy megbízz bennem. Az biztos, hogy valami olyat hozok létre, ami eddig még nem létezett és amilyen senki másnak nincs.
Itt az oldalon megtalálod az alkotásaimat és a véleményeket is rólam.
Ha szeretnéd valami egyedi, csodás alkotással díszíteni az otthonodat, kérlek írj nekem és megbeszéljük.
Köszönöm szépen előre is a bizalmat.
Csodás napokat, Andi

Festett bútor jellemzői

kézműves termék, készítette: Roberta1

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3778393

feltöltve
2020. július 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Festett bútor szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 2 000 Ft

Festett bútor alkotója: Roberta1

Roberta1
Sziasztok, egyedi ékszerek készítek ékszer agyagból (gyurmából) hímezve, festve vagy kézzel formázva illetve esküvői hajékszereket és kiegészítőket is.
Azt készítem el ami nekem tetszik, és nagyon sok minden tetszik. A festés is nagy szerelmem, többek között.
A tárgyak újragondolása, új ruhába bújtatása a célom, ezekkel örömet, szépséget csempészni a pillanatokba. Szeretnék egyedi dolgokat létrehozni, egy régi, de kedves tárgy új ruhát vagy akár új funkciót kaphat.
Az ötletelés mindig spontán jön, a szívemre, az intuíciómra hallgatok.
Csodás kincsesbánya van itthon, a fejemben, szívemben és a gépem mappáiban, amit most már tudom, hogy erre az alkalomra gyűjtögettem.
Szívesen teljesítek megrendeléseket is, vagy ötleteket, ha van valami amire vágytok, örömmel részt veszek annak megvalósításában.
Egyedi kézjegyemet minden tárgyon megtalálhatjátok.
Írjátok meg bátran, privátban mielőbb igyekszem válaszolni.
Köszönöm, hogy ide látogattatok!
Az Öröm legyen Veletek! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek