Müzlitároló üvegedény kézzel festett

Az alap az Ikea fedeles üvegedénye,melynek átmérője 15 cm, magassága 18 cm, térfogata 1,9 liter. Ennek oldalára festettem a müzli alkot...

kézműves termék, készítette: Hegedaeda
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fedeles üvegedény, szilikongumi tömítés, akril festék
technika: festett tárgyak

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Müzlitároló üvegedény kézzel festett

Müzlitároló üvegedény kézzel festett leírása

Az alap az Ikea fedeles üvegedénye,melynek átmérője 15 cm, magassága 18 cm, térfogata 1,9 liter. Ennek oldalára festettem a müzli alkotórészeit jelképező gyümölcsöket és magvakat.A festék vízbázisú akrilfesték, 150 fokon kiégetve.Az üvegedény hagyományosan tisztítható, de a festett minta
mosogatógépben, magas hőfokon károsodhat.

Müzlitároló üvegedény kézzel festett jellemzői

kézműves termék, készítette: Hegedaeda

technika

színek

termékkód
3678223

feltöltve
2020. március 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Müzlitároló üvegedény kézzel festett szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Müzlitároló üvegedény kézzel festett alkotója: Hegedaeda

Hegedaeda
Nyugdíjas faipari mérnök vagyok. Mint vállalkozó ,belsőépítészeti tervezéssel és kivitelezéssel foglalkoztam. Az utóbbi 20 évben asztalosaimmal 45 komplett patikákat bútoroztam be.
Ez év októberében meghívtak egy esküvőre,és mint már annyiszor, kibújt belőlem a kreativitás : nászajándékként készítettem egy kézzel festett faliórát, és ezzel elkezdődött az órafestő korszak. Volt már életemben mindenféle korszak, úgy mint
-kacsanevelő korszak , (amikor a kertünket elöntötte a víz,akkor vettem 200 kiskacsát , és felneveltem őket. Mikor vedlettek, olyan volt az udvarunk,mintha Holle anyó rázta volna a párnáját. )
-elárvult szarvasborjú ,- gyöngybagoly fióka, -és nyuszt nevelő korszak, ( amikor a kis állatok felnevelése könnyebb volt, mint visszavadítani őket eredeti élőhelyükre )
-barna és fehér norvég mintás kötött pulóverek korszaka, amihez barna és fehér szőrű juhokat tartottam, a lenyírt gyapjút kimostam, és csodálatos fonal lett belőle.
-amikor anyakecskéket tartottam,,és megtanultam a sajtkészítés fortélyait
-amikor mindent magam varrtam, még a menyasszonyi ruhámat is.
- lombfűrésszel és fogfúróval szarvasagancsból faragott dísztárgyak korszaka
-az üvegfestés korszaka, de hátulról visszafelé-, az üveg hátuljára festve
-télen- nyáron , minden idők nagy kedvence a csokorkötés
-folyamatosan kertészkedek, van fóliasátram és magas ágyásom is
-az udvarunkban szabadon legelészik a lovunk, állandó kísérője a félig aranysakál kutyánk
-és a felsorolást folytathatnám....
-Most, a kézzel festett faliórák korszakában két hónap alatt nagy kedvvel megfestettem már 60 óralapot. Egy nagy erdőség közepén, egy erdészházban lakom, így nem véletlen, hogy díszítő motívumaim az általam ismert madarak és növények. melyekből a természet harmóniája árad.
-Jelenleg 40 falióra várja új gazdáját, és én nem azért festem őket, hogy eladjam, hanem azért kell eladnom őket, hogy festhessek újabbakat.Még így ,71 évesen is vonzó dolog szép tárgyakat előállítani...
A polisztirol óralapot, a csendes járású óraszerkezetet és a mutatókat az interneten keresztül szerzem be. Az óralapok átmérője 200 mm és 280 mm. A festéshez vizes oldószeres, de száradás után vízálló ,környezetbarát akril festéket használok. A kész faliórákat saját készítésű, erre a célra tervezett süllyesztett fenekű fadobozban tárolom és szállítom. A megrendelők kívánságára egyedi minták megfestését is vállalom. Óráim kitűnő ajándékként szolgálnak .

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek