Varázslatos tavasz - tündéres-madárkás dobozka (Névre szóló)

Az éledő természet ihlette ezt a varázslatos dobozkát. Lányoknak, hölgyeknek remek ajándék, azon felül, hogy ékszer, apróságok és kincs...

kézműves termék, készítette: KisoriGifts
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fadoboz, akrilfesték, szalvéta, dekupázsragasztó, lakk, lazúr, mohapaszta, heavy body gél, viasz
technika: decoupage, transzfer és szalvétatechnika, festett tárgyak

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Varázslatos tavasz - tündéres-madárkás dobozka (Névre szóló)

Varázslatos tavasz - tündéres-madárkás dobozka (Névre szóló) leírása

Az éledő természet ihlette ezt a varázslatos dobozkát. Lányoknak, hölgyeknek remek ajándék, azon felül, hogy ékszer, apróságok és kincsek tárolására kiválóan alkalmas, egy kis vidámságot és mágiát is tud csempészni az otthonodba.

Mutatós kétzáras fa dobozka az alapja. A doboz tetejét kívül belül alapoztam, akrillal festettem. A doboz alját lazúrgéllel kezeltem. A doboz tetejére és belsejébe bájos madárkás szalvétát dekupázsoltam. Levegőn száradó gyurmából különböző motívumokat, tündérkét, madártollat készítettem szilikonforma segítségével - a bájos kis fagombákat magam formáztam. Akrilfesték, lazúr segítségével festettem őket, ( a madártollakat kifejezetten a szalvétán lévő madárkákhoz igazítottam) végül viasszal zártam.
A dobozt kívül belül lakkoztam, majd felragasztottam a motívumokat. A doboz tetejére mohapaszta is került mohahatás imitálására.

A doboz belsejében a madárka mellett hagytam helyet, hogy igény szerint a tulajdonos neve, vagy egy rövid felirat gyurmából odaférjen. Ez az árban benne van.

Mérete: 22x15,5x7 cm
Súlya: kb. 250g.

Személyesen Miskolcon átvehető.

Varázslatos tavasz - tündéres-madárkás dobozka (Névre szóló) jellemzői

kézműves termék, készítette: KisoriGifts

színek

termékkód
3684648

feltöltve
2020. március 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Varázslatos tavasz - tündéres-madárkás dobozka (Névre szóló) szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 603 Ft 1 603 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 630 Ft 1 630 Ft
Foxpost automatàba 999 Ft 999 Ft

Varázslatos tavasz - tündéres-madárkás dobozka (Névre szóló) alkotója: KisoriGifts

KisoriGifts
A KisoriGifts lényegében egy mini családi vállalkozás. Az egyikünk keretet ad, hogy a másikunk nyugodtan alkothasson, és kibontakoztathassa kreativitását. Néhány éve mint általában, ez is puszta hobbiként indult. Festés, dekupázsolás, mindenféle... Mindig is az egyedi, személyre szabott ajándékokat kedveltük. Lassacskán az ismerősök szinte minden alkalomra valami hasznos ajándékot, örök emléket kaptak tőlünk, legyen az esküvő, babavárás, keresztelő...

Közben pedig nálunk is megérkezett az első Kisoroszlán, így kicsit átrendeződtek a mindennapok, és a munka terén is jó ötletnek tűnt még másvalamire is támaszkodni. Így indult ez a boltocska, mely a többéves tanulási, tapasztalási fázis után már saját egyéniségre épül.

Főleg fatermékeket, dobozokat találsz nálunk, de a stílusuk sokféle lehet: a letisztult, bájos, vintage stílus mellett néha az őrült, vad fantáziánk is utat tör, hiszem lehet, hogy valakinek szintén éppen ez fog tetszeni...
A dekupázs és a mixed media mellett a levegőn száradó gyurma és a szilikonformák lettek a nagy szerelmek. Sok dobozt, fa használati eszközt lehet vele feldobni, de többek között egyedi, névre szóló hűtőmágneseken is dolgozunk. Bármilyen ötleted van, segítünk megvalósítani, együtt biztosan valami szuper dolog fog születni, fordulj hozzánk bizalommal!

Bernadett és Árpád

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek