Fényképtartó ragyogó színekkel, mérete 18 * 24 cm, fotó helye 10 * 15 cm. Falra akasztható, vagy külön kitámasztó szükséges.

kézműves termék, készítette: aMolnar
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: üveg
technika: festett tárgyak, üvegművészet

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Fényképtartó juharlevél mintával

Fényképtartó juharlevél mintával leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fényképtartó ragyogó színekkel, mérete 18 * 24 cm, fotó helye 10 * 15 cm. Falra akasztható, vagy külön kitámasztó szükséges.

Fényképtartó juharlevél mintával jellemzői

kézműves termék, készítette: aMolnar
anyag/összetevő

termékkód
3009839

feltöltve
2020. március 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fényképtartó juharlevél mintával szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 2 000 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 690 Ft 1 690 Ft
Postai törékeny 2 000 Ft 2 000 Ft

Fényképtartó juharlevél mintával alkotója: aMolnar

aMolnar
Szeretettel üdvözöllek!

A kreatív alkotásban lelt örömöt - úgy hiszem mindannyian megtapasztaltuk már - csak mindenkiben másképp fejeződik ki. Nekem gyermekként az okozta a legnagyobb örömet, amikor saját készítésű ajándékokkal lephettem meg a szeretteimet. Ezt az alkotásvágyat a szüleim ültették el bennem, akiktől gyakran kaptam általuk készített ajándékokat, sokszor készítettünk közösen is valamit.

Más művészek munkáját mindig érdeklődve figyeltem, kíváncsivá tettek a különböző alkotások, csodáltam mindig a kreatív embereket, eközben én is szerettem volna valamit találni, amiben leginkább megélhetem, kifejezhetem önmagam.
Több, mint 10 éve már, hogy megismertem az üvegfestést, akkor egyszerre teljesen beleszerettem, és festegetni kezdtem a saját magam, és alkalomadtán a családtagok örömére. Az elhatározás, hogy ezen az úton szeretnék tovább menni, és alkotásaimat másoknak is meg szeretném mutatni, mostanra érett meg bennem, mert valami mindig is hiányzott az életemből, és ebben érzem magam igazán jól, szeretnék valami maradandót létrehozni, amivel másoknak is örömet szerzek. Elsősorban a harmónia a célom, ha készen vagyok a művel és ránézek, akkor jó érzés kell, hogy elfogjon- ha érzem, hogy valami még hiányzik - úgy megpróbálom helyrehozni azt. Ezt a harmónikus elégedettséget szeretném továbbítani mindazoknak, akik úgy döntenek, hogy saját maguk, vagy egy számukra kedves személy számára örömet kívánnak okozni az alkotásaimmal!

A műveim elsősorban üvegfestéssel készült képek, fényképtartók, részben saját tervezésű, részben kész minták individuális kivitelezései. Igyekszem azonban a repertoárt folyamatosan bővíteni, így érdemes lesz időről-időre ide a Meska boltomba benézned!
Ha bármilyen kérdésed van, szívesen válaszolok!

Üdvözlettel,

Anikó

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek