Tüllből készült zsák -vásárolj hulladékmentesen! - 3 db-os szett

Könnyű, átlátszó zsák, ami tökéletesen kiváltja a műanyag zacskó használatát az olyan termékeknél, amelyek nem folynak ki és ragacsozzá...

kézműves termék, készítette: purpleturtlebag
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: tüll
technika: varrás

purpleturtlebag szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2020. 12. 27-ig nem lehet megvásárolni.

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Tüllből készült zsák -vásárolj hulladékmentesen! - 3 db-os szett

purpleturtlebag szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2020. 12. 27-ig nem lehet megvásárolni.

Tüllből készült zsák -vásárolj hulladékmentesen! - 3 db-os szett leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Könnyű, átlátszó zsák, ami tökéletesen kiváltja a műanyag zacskó használatát az olyan termékeknél, amelyek nem folynak ki és ragacsozzák össze a nagy bevásárlótáskát. Ilyen a narancs, az alma, a répa, a hagyma, a krumpli... a sor végtelen:)
Figyeld meg a boltban, piacon, hogy fognak rád mosolyogni, amikor ebbe kéred vagy teszed az árut! Mivel nagyon könnyűek ezek a zsákok, nem befolyásolják a mérleg mutatóját.

A zsákokat 40 fokon moshatod, és természetesen nem csak bevásárlásra használhatod őket: Mosózsákként, utazásánál a fehérneműk vagy egyebek tárolására, otthoni rendszerezésre is nagyszerűek.

Méretük 28*25 cm.

Ha kérdésed van a termékkel kapcsolatban, írj üzenetet.

Az ár 3 db zsákra vonatkozik.

FIGYELEM
A korábbi termékeimnél még opció volt a budapesti személyes átvétel, így az "eladott termékek" leíásában ez még megtalálható. Ez költözés miatt változott, ezért nincs lehetőség ennek a kiválasztására. Személyes átvételre Celldömölkön van lehetőség, ha ez megfelel, kérlek, írj üzenetet! :)

Tüllből készült zsák -vásárolj hulladékmentesen! - 3 db-os szett jellemzői

kézműves termék, készítette: purpleturtlebag
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3186618

feltöltve
2020. március 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tüllből készült zsák -vásárolj hulladékmentesen! - 3 db-os szett szállítása

Minden terméket ajánlott levélként postázok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Foxpost csomagautomata 700 Ft 700 Ft
Foxpost automata utánvéttel (kártyás fizetés átvételkor) 850 Ft 850 Ft

Tüllből készült zsák -vásárolj hulladékmentesen! - 3 db-os szett alkotója: purpleturtlebag

purpleturtlebag
Csekő Lilla vagyok, a lány a PTB cuccok és a varrógép mögött.
A PurpleTurtleBag 2011-ben indult, majd kisebb-nagyobb kihagyások és egy kis útkeresés után 2015-ben újjáéledt. Azóta is rengeteg változáson mentem át én is, és ezzel együtt a márka is. Az utóbbi években nagyon fontossá vált számomra a szűkebb és tágabb környezetemre való odafigyelés és a fenntarthatóság. Igyekszem a hulladéktermelésemet amennyire tudom, csökkenteni, és az utóbbi időben igyekszem olyan termékeket is előállítani, melyek ebben segítenek. Ilyenek például az arclemosó korongok és a bevásárló zsákok.
Táskáim egyre letisztultabbak, és egyre jobban törekszem arra, hogy jól kombinálható, praktikus és strapabíró, időtálló darabokat hozzak létre.
Mikor vásárolok, igyekszem hazai termékeket venni, az ételeket kistermelőktől, a használati (vagy kevésbé használati:) ) tárgyaimat pedig magyar kézművesektől, designerektől beszerezni. Ezek néha drágábbak, mintha a boltban venném meg őket, viszont tudom, hogy jó minőségű terméket tartok a kezemben és mivel tudom, ki készítette, valahogy jobban is kötődöm hozzá. Ezen kívül azt is tudom, hogy annak, akitől vásároltam az adott dolgot, fontos ez a bevétel, hogy továbbra is szorongások és erőlködések nélkül tudja csinálni azt, amit szeret. Téged is erre buzdítalak, nézelődj a Meska boltomban, és remélem, találsz olyan dolgot, amire épp szükséged van! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek