Divatillusztrációs póló- Sietve A pólón lévő illusztráció eredetije minőségi ecsetfilccel készült, a pólóra az illusztráció szitanyomá...

kézműves termék, készítette: HajnalSabo
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: ecsetfilc, póló, pamut, nyomda, szitanyomó, patron
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció

Termék ára: 5 000.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Divatillusztrációs póló- Sietve

Termék ára: 5 000.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

Divatillusztrációs póló- Sietve leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Divatillusztrációs póló- Sietve

A pólón lévő illusztráció eredetije minőségi ecsetfilccel készült, a pólóra az illusztráció szitanyomással történik.
A kép más általam árult termékekre is elkészíthető, előzetes egyeztetés alapján.

A póló összetétele: 100% pamut
40 Celsius -on mosható

Színe : fehér

Divatillusztrációs póló- Sietve jellemzői

kézműves termék, készítette: HajnalSabo

színek

termékkód
3387475

feltöltve
2020. március 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Divatillusztrációs póló- Sietve szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 600 Ft 1 600 Ft

Divatillusztrációs póló- Sietve alkotója: HajnalSabo

HajnalSabo
Kedves Látogatók/ Vásárlók!

Régebben én is csak érdeklődőként lapozgattam ezt az oldalt, és csodáltam a szebbnél szebb egyedi alkotásokat. Miközben azon gondolkoztam, hogy mit is írhatnék a bemutatkozás rovatba , eszembe jutottak az első kreatív próbálkozásaim. Körülbelül 10 éves lehettem, amikor anyukám nagy örömére tele dekoráltam a lakást különféle üvegfestékekkel, hol a fürdőszobába, hol az ajtóra ragasztottam belőlük párat. Vagy éppen fürdőszobát festettem, de nagyon jól emlékszem amikor szintén anyukámmal együtt ragasztottunk tapétacsíkot a falra. Természetesen ma már ilyet nem tennék, de akkor bármiben benne voltam, amivel újat hozhattam létre. Majd következett egy hosszabb időszak amikor ez a fajta kreativitási vágyam alább hagyott. Amikor a kislányom megszületett, és anya lettem, vágytam még valamire, ami szintén én vagyok. Egyik nap leültem rajzolni, festeni és ottragadtan. Először női alakokat, mellette mesefigurákat a kislányom szobájába, illusztrációs képeket készítettem. Ennek már lassan 4 éve. Azon kaptam magam, hogy mindennap leülök és mindennap alkotok valamit, és ez az "én időm". Az ismerőseim körében egyre többen keresnek meg, hogy rajzoljak nekik valami egyedit születésnapra, esküvőre, gyermekük szobájába, vagy csak úgy, mert tetszik nekik amit csinálok.Legtöbbször illusztrációs rajzokat készítek. Egy-egy fotóról, női outfiteket, "nursery art"-okat, iskolás gyerekeknek könyvjelzőket készítek. Munkáim során legtöbbször ecsetfilceket használok, ezeket kombinálom pasztelkrétával, tűfilccel. De rendelésre szoktam festeni is. Inspirációt elsősorban a divat világa adja .Nagy örömömre, idén a képeim kiállításon is részt vettek. A városunkban egy népszerű kávézó falait díszítették közel 2 hónapig. Sokáig nem hittem magamban, és abban amit csinálok, de ezek a visszajelzések és a környezetem megerősítettek abban, hogy mégis értékes és jó amit csinálok, és boldogsággal tölt el, hogy a munkáim valakinek értékesek és boldogságot okoznak. Fogadjátok tőlem szeretettel a képeimet. Remélem nektek is tetszeni fog.

Köszönöm, hogy "meghallgattál" !
Hajnal Sabo

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek