Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

fecsketáska

fecsketáska leírása

LEFOGLALVA!

Műbőr táska, textil és szivacs béléssel, belső zsebbel.
mérete: 27X35cm

fecsketáska jellemzői

kézműves termék, készítette: vezso
anyag

technika

színek

termékkód
892907

feltöltve
2011. augusztus 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

fecsketáska szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

fecsketáska alkotója: vezso

vezso Üdvözöllek!
Nevem Varga Zsófia. Gyerekkorom óta imádok alkotni. Az Eszterházy Károly Főiskolán végeztem, rajz-vizuális kommunikáció szakon. A főiskolás évek alatt vált számomra egyértelművé, hogy az alkotás öröme nélkülözhetetlen része az életemnek. Sok mindennel kísérletezgettem, több féle technikát kipróbáltam, végül a grafika mellett tettem le voksomat. A formák és vonalak bűvkörébe kerültem.
A varrás mindig is része volt az életemnek, édesanyám rengeteget varrt és én sok év alatt,szép lassan ellestem tőle ezt. Kezdetben ruhákon végeztem kisebb-nagyobb átalakításokat, egyszerűbb ruhadarabokat készítettem magamnak majd később barátoknak-ismerősöknek.
Városi bicajosként, állandó problémám volt a \"milyen táskát vigyek?\" kérdés megoldása. Ez ösztönzött az első ?VeZso? táskám elkészítéséhez, mely övbe bújtathatós kistáska volt. A műbőr adott volt, mert strapabíró, és nagyon hálás vele dolgozni. Az első pár táska után rájöttem, hogy a grafika iránti rajongásom, akarva-akaratlanul is visszaköszön a táskáimon. Az övtáskák mellett elkezdtem nagyobb válltáskákat is készíteni, és célul tűztem ki, hogy a táskák tükrözzék az én egyéni művészi látásmódomat. Olyan táskákat szeretnék készíteni melyek ?képként? funkcionálnak. Játék a színekkel, sziluettekkel, formákkal, vonalakkal, gyöngyökkel, 3 és 2 dimenzióval. Létrehozni valami olyat, amely mindenkinek más és más hangulatot teremt, elgondolkodtatja, felidéz egy emléket, egy érzést vagy csak egyszerűen jól esik ránéznie, még ha csak 1-2percre is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban